32,4504$% -0.15
34,8290€% -0.66
2.441,26%0,23
4.048,00%0,02
9.915,62%2,05
2068582฿%0.68849
107597Ξ%2.37196
TFF 2.Lig Kırmızı Grupta Ligin En Az Gol Yiyen İki Takımın Karşılaştığı Mücadelede Tuzlaspor Ankara Demirspor’a 0-1 Mağlup Oldu.
13.Haftanın Açılış Maçında Hakemin Tutarsız Yönetimi Futbolcularımızın 86.Dakikaya Kadar Rakip Kaleye Tek Şutu Olmadığı Mücadelede Tuzlaspor Son Haftalarda Düşen Performansın Ardından Geçen Haftayı Beraberlikle Bu Haftayı da Mağlup Olarak Tamamladı ve Liderlik Koltuğunda İndi.
Kulüp Başkanı Fevzi İlhanlı ve Yönetimi, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Murat Kant, 26.Dönem AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir ve Birçok Ünlü Menejerlerin Yakından Takip Ettiği Cefakar Tuzlaspor Taraftarları 90.Dakika Destek Verdiği Mücadelede İstek, Azim, Gayret Olmayınca Liderlik Gitti Bu Mağlubiyetle Mavi Beyazlılar 2 Basamak Gerileyerek Haftayı 3’ncü Tamamladı.
Tuzlaspor Aldığı Mağlubiyetle 27 Puanla İkinci Sıraya Gerilerken, 24 Kasım 2019 Pazar Günü Sivas Belediyespor İle Deplasmanda Karşılaşacak.
KARŞILAŞMA DETAYI, TOPLU SONUÇLAR, GELECEK HAFTANIN MAÇ PROGRAMI
TUZLASPOR A.Ş 0-1 ANKARA DEMİRSPOR
STAT: Tuzla Belediye Stadyumu
HAKEMLER: Hasan Avcı, Ahmet Şimşek, Emir Eray Eyisoy
TUZLASPOR A.Ş: Bayram Olgun, Türker Toptaş, Bülent Uzun, Kemal Tokak, Murat Türkkan(46.Dk Gökcan Kaya), Erdinç Pekgöz, Yasin Yener(69.Dk Abdullah Halman), Sadık Baş, Muhammed Akarslan, Umut Sönmez (60.Dk Mehmet Özdıraz), Göksu Türkdoğan
TEKNİK DİREKTÖR: GÜRSES KILIÇ
ANKARA DEMİRSPOR: Emre Selan, Kamil İçer, Ahmet Devret, Taner Koç, Burak Öksüz, Çağrı Bülbül, Hasan Küçcük, Mustafa Kayabaşı(89.Dk Muhammed Enes Yılmaz), Süleyman Güneş(71.Dk Barış Alper Yılmaz) Serdar Eylik, Tahir Babaoğlu(90.Dk Hakan Turan)
TEKNİK DİREKTÖR: BAHADDİN GÜNEŞ
SARI KARTLAR: Gökcan Kaya, Muhammed Akarslan, Bülent Uzun(Tuzlaspor A.Ş) Hasan Küçcük, Çağrı Bülbül, Taner Koç, Kamil İçer, Mustafa Kayabaşı (Ankara Demirspor)
KIRMIZI KART: 89.Dk Mustafa Kayabaşı (Ankara Demirspor)
TFF 2.LİG KIRMIZI GRUP 13.HAFTANIN TOPLU SONUÇLARI
TUZLASPOR 0–1 ANKARADEMİRSPOR
BAYBURT Öİ SPOR 1–1 ETİMESGUT BLD
ELAZIĞSPOR 2–1 SİVAS BELEDİYE
BANDIRMASPOR 2–1 VELİMEŞESPOR
KARABÜKSPOR 2–3 BODRUMSPOR
KASTAMONUSPOR 0–3 VANSPOR
KIRŞEHİR BLD 1–0 UŞAKSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 0–1 K.MARAŞSPOR
SAKARYASPOR 1–0 EYÜPSPOR
TFF 2.LİG KIRMIZI GRUP 14.HAFTANIN MAÇ PROGRAMI 24 KASIM 2019 PAZAR GÜNÜ
SİVAS BELEDİYE – TUZLASPOR
ANKARA DEMİRSPOR – KIRŞEHİRSPOR
ETİMESGUT BELEDİYE – ELAZIĞSPOR
EYÜPSPOR – KASTAMONUSPOR
K.MARAŞSPOR – KARABÜKSPOR
VANSPOR – BAYBURT Öİ SPOR
BODRUMSPOR – SAKARYASPOR
UŞAKSPOR – BANDIRMASPOR
VELİMEŞESPOR – NİĞDE ANADOLU FK
ASIN BAYRAKLARI MİLLİ TAKIMIMIZ EURO 2020 BİLETİNİ ALDI!