DOLAR

32,9236$% 0.26

EURO

35,4174% 0.66

GRAM ALTIN

2.468,94%0,76

ÇEYREK ALTIN

4.035,00%-0,12

BİST100

10.767,85%-0,03

BİTCOİN

1947812฿%-6.93217

ETHEREUM

108323Ξ%-3.86131

a

AK PARTİ HAREKETE GEÇTİ! YENİ DÖNEM BAŞLIYOR

AK Parti, 31 Mart’ta Seçmenin Karşısına Vatandaş Odaklı Bir Manifesto İle Çıkacak. Önümüzdeki Günlerde Açıklanacak Çalışma İle Belediye Başkanları ‘Ben Yaptım Oldu’ Diyemeyecek. Projeler Hakkında Vatandaşın Görüşü Alınacak, Gerekirse Sandık Kurulacak.

AK Parti, Seçmenin Karşısına Yeni Bir Belediyecilik Anlayışı İle Çıkacak. Çalışmaları Süren ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Tarafından Önümüzdeki Günlerde Kamuoyuna Açıklanacak Manifesto İle Belediye Yönetimlerine Vatandaşın Aktif Katılımı Öngörülüyor.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Manifestoda Yer Alacak Yeni Belediyecilik Anlayışıyla İlgili İp Uçlarını Bir Grup Gazeteci İle Bir Araya Geldiği Toplantıda Verdi:

LİYAKAT VE İYİ İLİŞKİLER
Genel Merkez’de Yerel Yönetimler Birimlerinde 14 Kişi, Hep Birlikte Türkiye’yi Tarıyoruz. Bütün İllere Gidildi. Şimdi İkinci Seferler Başlıyor. Arkadaşlarımız Adeta Tebdili Kıyafet Halkın İçinde Dolaşıyor. Bütün Bunları Yaparken Adaylarda Dikkat Ettiğimiz 2 Husus Var; O Şehri Geleceğe Taşıyacak, Liyakatli ve Ehliyetli Olması, İkincisi İse Halkla İlişkileri İyi Yürütecek İnsanları Arıyoruz.

MAHALLE BULUŞMASI
Yerel Yönetimlerde Yeni Dönemin Başlamasıyla Birlikte Mahalle Buluşmaları Olacak. Her Başkan Senede Birkaç Defa Mahallelerde Toplantı Yapacak. Belediye Bünyesinde Kaç Mahallesi Varsa Burada Belediye Başkanları Milletle Bir Araya Gelecek. O Mahallenin En Geniş Salonunda Belediye Başkanı Gelecek, Yanında Daire Müdürleri İle Beraber Karşısında Vatandaş Tek Tek Söz Almak İsteyenler Konuşacak. Vatandaş Dertlerini Söyleyecek, Başkan Dinleyecek. Yapıp Yapamayacağını Anlatacak.

Önemli Projelerde Belediye Başkanı Halkın Kararı Olmadan ‘Ben Yaptım Oldu’ Diyemeyecek. Herkesin Görüşünü Alacak. Plebisit Yöntemi Gibi Uygulamalar Yapılacak. Manifestoda Bir Bölüm Bu Olacak. Projeler Konusunda Halka Çeşitli Alternatifler Sunulacak. Vatandaşlar da Bu Konuda Tercihi Yapacak. En Çok Belirlenen Proje Hayata Geçirilecek.

MHP’Lİ ADAYLARA SAYGILI DAVRANACAĞIZ
Seçim Rekabet Demektir. Ama Seçim Süresince Kullanılacak Dile Dikkat Edeceğiz. Cumhur İttifakı Yaptığımız MHP’yi İncitmek İstemeyiz. Saygılı Davranacağız. Aşırı Sözlerle İttifak Yaptığımız Ortağımızı Kırmak İstemeyiz. Bu Doğru da Değil. Biz de Onlar da Çok Ciddi Adaylar Koyacağız. İyi Olan Kazanacak.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İSTİFA EDEN İP YÖNETİCİSİNDE ‘MERAL’E FETÖ İSYANI

HIZLI YORUM YAP