DOLAR

$%

EURO

%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

BİST100

%

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

a

AK PARTİ TUZLA SKM BAŞKANI BELLİ OLDU İLK MESAJI REKOR KIRACAĞIZ

AK Parti İstanbul İlçe Seçim Koordinasyon (SKM) Başkanları Belli Oldu. 6 Mayıs 2018 Pazar Günü (Bu Hafta Sonu) Gerçekleşecek Olan İl Kongresinin Ardından İl SKM Başkanı Açıklanarak Tüm İlçe SKM Başkanları Göreve Başlayacak. AK Parti Tuzla’da 24 Haziran’da Yapılacak Olan Cumhurbaşkanlığı Seçimleri İçin Mali ve İdari İşler Başkanı Osman Aydın SKM Başkanlığına Getirildi.

Elimize Ulaşan Bilgilere Göre AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak AK Parti Tuzla İlçe SKM Başkanlığına Genç, Dinamik, Hızlı, Bilgili ve Tecrübeli İsim Osman Aydın’ı Getirdi. 24 Haziran Seçimlerinde Oluşturacağı Ekiple Tuzla’da Tarih Yazacak Genç Bir Kadronun Oluşmasını İsteyen Başkan Durak Seçim Koordinasyon Başkanı Aydın ve Oluşturacağı Ekibe Güveni Tam.

AK Parti Tuzla SKM Başkanı Osman Aydın Gazetemize Yaptığı Açıklamalarda Yeni Türkiye’nin İlk Başkanı Olarak Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi’nin en yüksek oy oranı ile Seçilmesi İçin Gayret Göstereceğimiz Tarihi Seçimde Tuzla Olarak En Az Yüzde 61 Oranından Bir Oy Hedefliyoruz. Yapacağımız Çalışmalarla Tuzla’da Tarihi Bir Rekor Kıracağımızı İnanıyoruz İfadelerini Kullanarak İlerleyen Günlerde Geniş Kapsamlı Açıklamalarda Bulunacağız Şimdi Hafta Sonu Gerçekleştireceğimiz İl Kongresine Hazırlanıyoruz AK Partiye Gönül Vermiş Tüm Tuzlalılar Davetlidir Dedi.

OSMAN AYDIN KİMDİR?

1985 Doğumlu Olan Osman Aydın İlköğretimi Tuzla Yunus Emre İlköğretim Okulu’nda(1999), Ortaöğretimini Tuzla Yunus Emre Lisesi’nde(2002). Lisans Eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde Tamamladı(2009) Yüksek Lisans Çalışmalarına Devam Etmektedir. Askerlik Görevini Balıkesir’de 331.Kısa Dönem Yedek Subay Olarak Tamamlamıştır(2010)

İş Hayatında Özel Sektörde Muhasebe Uzmanı ve Personel Sorumlusu Olarak Görev Yapmış, Ayıca Özel Bir Reklam Şirketinde Halkla İlişkiler ve Birim Sorumlusu Olarak Radyo Kayıt Aranje Görevlerini Yapmıştır. 2007 Yılından Beri Tuzla’da Bilişim Hizmetleri (FSM BİLİŞİM) Sektöründe Hizmet Vermektedir

Aktif Siyasete Katılımı 2003 Yılından İtibaren, AK Parti Tuzla İlçe Teşkilatının Çeşitli Birimlerinde ve Sandıklarında Görev Almış Olan Aydın, 2012 yılından itibaren Tuzla İlçe yönetiminde Birim Yardımcılıklarını ve Birim Başkanlığı Görevini İfa Etti, Son Beş Seçimde SKM’de Başkan Yardımcılığı Görevini Yerine Getirmiştir Şuanda Tuzla İlçe Mali ve İdari İşler Görevini İcra Etmektedir. Evli 2 Çocuk Babasıdır.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

SEÇMEN LİSTELERİ 2 MAYIS’TA ASKIYA ÇIKIYOR

HIZLI YORUM YAP