DOLAR

$%

EURO

%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

BİST100

%

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

a

AK PARTİ TUZLA TEŞKİLATI KONGREYE HAZIR

Tuzla Ayyıldız Sosyal Tesislerinde Gerçekleşen Yemekli Toplantıya Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Sebahattin Demirci Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı Hemşeri Dernekleri Platform Başkanı Recep Demir Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları ve Yöneticileri Mahalle Muhtarları ve Kanaat Önderleri Katıldı.

Açılış Konuşmasını Yapan Tuzla AK Parti İlçe Başkanı Sebahattin Demirci Her Zaman Yanımızda Olan Sizlere Şükranlarımı Sunuyor Teşekkür Ediyorum. Sizler Bugüne Kadar Her Dakika Her An Yanımızda Oldunuz 15 Temmuz Gecesi Dahil Yaşadığımız Her Seçimde Yanımızda Olarak Gücümüze Güç Kattınız. AK Parti Ailesi Büyük Bir Aile Bu Ailenin Bir Neferi Olmaktan Onur ve Gurur Duydum. 15 Nisan 2018 Pazar Günü (Bu Pazar) Cumhurbaşkanı ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyefendinin Katılımıyla Gerçekleştireceğimiz 6.Olağan Kongremize Hepinizi Davet Ediyorum. ALLAH Hepinizden Razı Olsun ALLAH Birlik ve Beraberliğimizi Bozmaya Çalışanlara Fırsat Vermesin Dedi.

Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı Yaptığı Konuşmada Birlik Beraberlik Mesajları Verdi. 15 Nisan 2018 Pazar Günü Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan Beyefendinin Katılımıyla Gerçekleşecek 6.Olağan Kongremizde Daha Önce Olduğu Gibi Birlik Beraberlik İçerisinde Gerçekleştireceğiz. Bugüne Kadar Hizmet Eden Katkı Sunan Tüm AK Partili Dava Arkadaşlarımıza Teşekkür Ediyorum Her Zaman Yanımızda Olan Sizlere Teşekkür Ediyorum Kendinizi Kocaman Bir Alkışlayın İfadelerini Kullanan Başkan Yazıcı Sizlere Minnettarız Sizlere Hizmet Etme Fırsatı Veren Rabbime Hamd Ediyorum Dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

KAS-DER BAŞKANI HASAN ELBUZ BİRLİK BERABERLİK İÇERİSİNDE GÜVEN TAZELEDİ

HIZLI YORUM YAP