DOLAR

$%

EURO

%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

BİST100

%

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

a

AK PARTİ TUZLA’DA HATIRA ORMANLARINA YENİSİNİ EKLEDİ

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak Tarafından Organize Edilen ‘AK Parti Hatıra Ormanı’ Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı, Kadın Kolları Başkanı Nurhan Erdem, Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı, Meclis Üyeleri ve Çok Sayıda Parti Yöneticisinin Katılımıyla Mercan Bölgesinde Fidanları Toprakla Buluşturdu.

Fidanlara, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı, Kadın Kolları Başkanı Nurhan Erdem, Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı, Meclis Üyeleri ve İlçe Yöneticilerin İsim Kartları Yerleştirildi.

Doğayla Barışık Olan AK Partililer Fidan Dikerek Doğanın ve Ağaçların Önemine Dikkat Çekti. AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı, Kadın Kolları Başkanı Nurhan Erdem, Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı Kazma Kürekle Dikilen Fidanlara İlk Can Suyu Verdi.

AK Parti Tuzla Teşkilatı Hem Sosyal Faaliyette Bulunmanın Hemde Daha Önce Yapılan Hatıra Ormanlarına Bir Yenisini Daha Eklemenin Sevinç Yaşanırken Fidan Dikimine Teşkilat Mensupları Aileleri ve Çocuklarıyla Gelerek Beraber Fidan Dikimini Gerçekleştirdi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

ATATÜRK, TUZLA’DA ANILDI

HIZLI YORUM YAP