DOLAR

$%

EURO

%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

BİST100

%

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

a

AZİZ MAHMUD HÜDAYİ VAKFI TUZLA’DA ÇANAKKALE ZAFERİ’Nİ ANMA PROGRAMI DÜZENLEDİ

Aziz Mahmud Hüdayi Vakfı’nın Organize Ettiği Şeyh Şabanı Veli Kuran Kursu Öğrencilerinin Aktif Rol Aldığı Çanakkale Destanın 103. Yıl Dönümü Etkinlikleri Kapsamında Konferans ve Tiyatro Gösterisi Tuzla’da Sahnelendi. Programa Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk ve Bir Çok Okul İdarecileri Katıldı.

Aziz Mahmud Hüdayi Vakfı, İdris Güllüce Kültür Merkezi’nde Çanakkale Zaferi’ni Anma Programı Düzenledi. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın Okunmasıyla Başlayan Programda Konferans ve Tiyatro Gösterisi Sahnelendi. Gerçekleşen Gösteriler ve Konferans İle Çanakkale Ruhunu Tuzla’da Bir Kez Daha Yaşattılar.

Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk Çok Çalışkan Bir Gençliğin Önemine Değinerek Yaptığı Konuşmasında; Çanakkale Topraklarımızı İşgal Eden Yedi Düvelin Bir Araya Gelip de Boğazı Geçemediği İnanmış İnsanların 1915 Yılında Adeta Dünyaya Ders Olan Bir Destandır. İmanlı İnançlı Çok Çalışkan Bir Gençliğe İhtiyaç Var. İşte O Asım’ın Neslidir ve Burada İnşallah O Nesil Var Sizlerle Gurur Duyuyoruz. Bu Programın Tertiplenmesinde Emeği Geçen Başta Aziz Mahmut Hüdayi Vakfı ve Şeyh Şabanı Veli Kuran Kursu Öğrencilerine Tertipleyen Yetkili İdarecilerimize ve Emeği Olan Herkese Teşekkür Ediyorum Dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

TUZLA GENÇLİĞİ YENİDEN ‘HAKAN YILDIZCI’YA EMANET

HIZLI YORUM YAP