DOLAR

32,7878$% 1.53

EURO

35,1602% 0.53

GRAM ALTIN

2.456,52%2,76

ÇEYREK ALTIN

3.943,00%1,82

BİST100

10.471,32%0,76

BİTCOİN

2163617฿%0.4324

ETHEREUM

116371Ξ%3.90469

a

BAŞKAN YAZICI, MESLEKTAŞLARIYLA TIP BAYRAMI’NDA BULUŞTU

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın Ev Sahipliğinde Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesisleri’nde Düzenlenen Yemeğe Tuzla İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Karakaşlı, Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcısı Dr. Turgut Özcan, Birim Müdürleri, İlçede Görev Yapan Doktorlar ve Sağlık Çalışanları Katıldı.

KARAKAŞLI, BAŞKAN YAZICI’YA TEŞEKKÜR ETTİ

Tuzla İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Karakaşlı, Yemekte Yaptığı Konuşmada Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya Teşekkür Etti. Karakaşlı, “Tuzla Belediye Başkanımız, Meslektaşımız Dr. Şadi Yazıcı’nın Öncülüğünde Tuzla Belediyemiz Bizi Hiçbir Zaman Unutmadığı Gibi 14 Mart Tıp Bayramı’nda da Yine Birlikteyiz. Kendilerine Yaptıkları Bu Organizasyon İçin Teşekkür Ediyorum” Dedi.

MESLEĞİMLE GURUR DUYUYORUM

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Mesleğin Deontolojisine Dikkat Ettiğini Belirterek Bunu Belediye Başkanlığında da Sürdürdüğünü Söyledi. Belediye Başkanlığı İle Doktorluğun Ortak Yönlerine Dikkat Çeken Başkan Yazıcı, “Yaptığım Her İşte Tıbbi Deontolojiye Çok Dikkat Etmeye Çalıştım. Hatta Bir Çok Meslek Grubuna Her Bir Mesleğin Deontolojik Kuralları Vardır Diyerek Seslendim. Buna Hep Uymaya da Çalıştım. Doktorluk Mesleğinin Onurunu Gurunu Yaşarken Bu Camianın İçinden, Aranızdan Biri Olmaktan da Her Zaman Mutluluk Duydum. Belediye Başkanlığı Geçicidir, Doktorluk Bakidir, Mesleğimden Gurur Duyuyorum, Mutluyum. İnsanların Malının, Canının ve Namusunun Teslim Edildiği Kutsal Bir Meslekte Olmanın Onur ve Gururunu Her Zaman Yaşadım. Allah’a Şükrediyorum Belediye Başkanlığında da Bunu Yaşadım. İnsanların Hakikaten Bu Çok Önemli Kutsal Değerlerini Emanet Edebilmesi, Mezara Kadar Gidecek Sırlarını Belediye Başkanlığında da Verebilmesinin Gururunu Yaşamaktan Ayrıca da Gurur Duyuyorum” Dedi.

SAĞLIK HİZMETİNİN ÖNCÜLÜĞÜNE İNANIYORUZ

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Görev Süresince Sağlık Hizmetleri ve Yatırımlarına Özen Gösterdiğini Söyledi. Başkan Yazıcı, “Göreve Geldiğimiz İlk Günden İtibaren Sağlık Konusundaki İsteklere Bir Hekim Edası Yaklaştık. Bunu Hem Tıbbi Deontoloji Hem de Kentin Olmaz Olmazları Şeklinde Değerlendirdik. Birinci Basamak, İkinci Basamak ve Halk Sağlığı Açısından Her Türlü Tedbiri Sağlık Çalışanlarımız İle Birlikte Gerçekleştirdik. Sağlık Sektöründe Yaptığımız Tüm Hizmetlerde Vatandaşımızın En Merkezi İlçelerde Bile Almakta Zorluk Çektiği Hizmetleri En İyi Şekilde Alıyor Olmasından Dolayı Mutluluk Duyuyor Ve Tuzla Halkı Adına Bütün Doktor Arkadaşlara Yürekten Teşekkür Ediyorum. Belediye Başkanının Görev Alanında Olsun veya Olmasın Her Konuda İstek ve Şikayetler Bize Gelir Ama Sağlık Sektöründe Az Şikayet Almaktan Gurur Duyuyorum. Tuzla’da Sağlık Alanında Memnuniyet Göstergeleri Açısından Hepinize Teşekkür Ediyorum. 365 Gün, Her Zaman Yanınızdayız. Sağlık Konusunda Hizmet Veren Her Şeyin Bizim Öncülüğümüz Olması Gerektiğini Bilerek ve İnanarak Yapıyoruz. Elimizden Gelecek Olan Ne Varsa İstemekten Sakın Çekinmeyin, Biz Çözüm İçin Hizmet Ediyoruz” Dedi.

14 Mart Tıp Bayramı Yemeği, Ney Sanatçısı Özcan Özkaya’nın Müzik Dinletisi İle Sona Erdi.

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

TUZLA’DA ÇANAKKALE ZAFERİ’Nİ ANMA ETKİNLİKLERİ, “BİR DESTANDIR ÇANAKKALE” SÖYLEŞİSİYLE BAŞLADI

HIZLI YORUM YAP