DOLAR

32,7878$% 1.53

EURO

35,1602% 0.53

GRAM ALTIN

2.456,52%2,76

ÇEYREK ALTIN

3.943,00%1,82

BİST100

10.471,32%0,76

BİTCOİN

2163617฿%0.4324

ETHEREUM

116371Ξ%3.90469

a

BAŞKAN YAZICI, OKUYAN, DÜŞÜNEN VE SORGULAYAN BİR GENÇLİĞİN YETİŞMESİNİ İSTİYORUZ

TUZLA BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ, YENİ EĞİTİM YILINA BAŞLADI

12-29 Yaş Arası Gençlerin Serbest Zamanlarını Eğitici, Bilimsel, Sportif, Kültürel, Sosyal Ve Sanatsal Faaliyetlerle Değerlendirmesine Fırsat Vererek Geleceğe Hazırlayan Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi, Yeni Eğitim Yılına ‘Merhaba’ Dedi. Gençlerin Bilgi, Beceri Ve Yeteneklerini Her Alanda Değerlendirmesine Olanak Sağlayan Ve Ücretsiz Hizmet Veren Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi, Yeni Eğitim Yılında 2 Akademi, 16 Eğitim Ve Sanat Bölümü, 4 Spor Branşı, 6 Sosyal Sorumluluk Proje Ekibi İle Kursiyerlere Kapılarını Açtı. 12-29 Yaş Aralığındaki Gençler, Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezlerinin Yanı Sıra Tuzla Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Gençlik Gemisi, Tuzla Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Gençlik Kampı, Tuzla Belediyesi Şelale Eğitim Parkı İle Tuzla Belediyesi’nin Diğer Spor, Sanat Ve Kültür Merkezleri, Kütüphanelerinde Hizmet Alıyor.

 TUZLA BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ, LİSELERDE TANITIM GÜNLERİ DÜZENLİYOR

Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi, Liselerde Tanıtım Günleri Düzenleyerek Gençleri Hizmet Ve Faaliyetleri Hakkında Bilgilendiriyor, Merak Ettikleri Soruları Yanıtlıyor. Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi’nin Eğitmenlerinin Bilgilendirme Hizmetinin Yanı Sıra Bu Merkezlerde Eğitim Alan Gençler De Mobil Sahnede Yeteneklerini Sahneliyor. Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi’nden Hizmet Almak İsteyen Gençler, Üye Kayıt Formlarını Doldurarak Yaşıtlarıyla Aynı İmkanlara Sahip Oluyor.

OKUYAN, DÜŞÜNEN VE SORGULAYAN BİR GENÇLİĞİN YETİŞMESİNİ İSTİYORUZ

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, İlçe Gençliğini Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi’ne Davet Etti. Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi’nin Hizmet Ve Faaliyetlerinden Her Gencin Yararlanmasını Arzu Ettiklerini Belirten Başkan Yazıcı, “Bizim Gençlerimizle İlgili Hayalimiz, Okuyan, Sorgulayan, Düşünen Ve Sosyal Yönü Güçlü Bir Gençliğin Yetişmesidir. Gençliğe Yapmış Olduğumuz Hizmet Ve Yatırımlar Da Bunun En Güzel Göstergesidir. Gençlerin İnsanlığa Faydalı Ve Örnek Teşkil Edecek Bireyler Olması İçin Tüm Desteğimizle Yanlarındayız. Gençlerimizle Kültürel, Sanatsal, Sportif Ve Sosyal Etkinliklerde Sürekli Bir Aradayız. Binlerce Gencimizle Yüzlerce Projeye İmza Attık. Gençlerimizle Yine Birçok Projede Bir Arada Olup, İnşa Edeceğimiz Güzel Yarınlar İçin Bir Adım Daha Atmış Olacağız” Dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

‘MİZAH VE ÖTESİ’, TUZLA BELEDİYESİ RUMELİ KÜLTÜR MERKEZİ’NDE SERGİLENİYOR

HIZLI YORUM YAP