DOLAR

$%

EURO

%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

BİST100

%

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

a

EĞİTİM VE KÜLTÜRÜN BULUŞTUĞU YERDE BULUŞALIM

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Metin Çangır, Kursiyerlerimize Eğitim Seviyesi, Yaş ve Cinsiyet Farkı Gözetmeksizin Hizmet Veren Tuzla Halk Eğitimi Merkezi, Gerektiğinde Resmi Kurum ve Çeşitli Kuruluşlarla İş Birliği Yaparak, Mesleki, Sosyal, Kültürel, Sanatsal ve Sportif Faaliyetlerle Hayat Boyu Yapılan Eğitim, Üretim, Rehberlik ve Uygulama Etkinliklerine Yönelik Çalışmalarını Devam Ettirmektedir.

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi, Yılda Ortalama 500 Uzman Öğretmeni İle 300 Farklı Alanda 450 Kurs Merkezinde 1750 Kurs Açarak Yaklaşık 50 Bin Kursiyerine Hizmet Vermektedir.

Kurumumuz ‘’Açık Ortaokulda ve Açık Lisede’’ Toplamda 10 Bin Kadar Açık Öğrenim Öğrencisine Hizmet Vererek Tuzla İlçesinin Eğitim Kalitesine Büyük Katkı Sağlamaktadır. Ayrıca Üniversiteye Hazırlık İçin Destekleme ve Yetiştirme Kurslarımıza Katılan Öğrencilerimizin Her Yıl %75 Üzerinde Öğrencimizin Çeşitli Üniversiteleri Kazanmalarına ve Yerleştirilmelerine Büyük Katkı Sağladık.

Kurslarımızda Verdiğimiz Eğitim, Hızlı Değişimin İnsan Hayatında Ortaya Çıkardığı Yeni İhtiyaçların Giderilmesinde Bir Çözüm Olarak Kabul Edilebilir. Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Kursiyerlerine Yaşadıkları Yere En Yakın Kurumlarda ve Merkez Binamızda Cam, Çini, Gümüş İşlemeciliği, Tekstil, Şiş Örücülüğü, Ahşap Boyama, Nakış, Dikiş, Çocuk Eğitimi, Arıcılık, Osmanlıca, Kuran-I Kerim, İletişim-Diksiyon, Bilgisayar, Arıcılık, Emlak Danışmanlığı, Hijyen Eğitimi, Okuma Yazma Eğitimi, Bağlama, İngilizce, Arapça, Rusça, İşaret Dili, Halk Oyunları, Spor Ve Diğer Mesleki Ve Genel Alanlarda Talepler Doğrultusunda Kurslar Açmaktadır. Açılan Kurslara Kayıt Yaptırmak İsteyen Vatandaşlarımız Web Sitemiz Üzerinden Kolaylıkla Ön Kayıt Yaptırabilir Dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

ÇIK DIŞARI ÖĞRENELİM

HIZLI YORUM YAP