DOLAR

$%

EURO

%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

BİST100

%

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

a

EVLİYA ÇELEBİ ORTAOKULUNDA KARNE HEYECANI

Tuzla Evliya Çelebi Ortaokulunda 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Gerçekleşen Kapanış Törenin Ardından Dağıtılan Karneler ve Ödüllerin Ardından Tamamlandı. Kapanış Töreninde Konuşan Okulun Başarılı Müdürlerinden Sedat Altay Bereketli Bir Dönemin Daha Sona Geldik En Çok Sevindiğim Kazasız Belasız Yavrularımızın Bu Süreci Tamamlamaları. Sona Eren Eğitim Döneminde Darıcadan Gebzeden Velilerimizin Okulumuzu Tercih Etmek İstemeleri Bizleri Ziyadesiyle Memnun Etmiştir.

Aldığımız Olumlu Tepkileri Duymadık Bizlerin 1 Yıl Boyunca Yaşadığımız Yorgunlukları Aldı Götürdü Mezun Olan Yavrularımıza Lise Hayatlarında Başarılar Diliyorum Bir Üst Sınıfa Geçen Çocuklarımızı Tebrik             Ediyorum. Bir Yıl Boyunca Benimle Yol Arkadaşlığı Yapan Öğretmenlerime Teşekkür Ediyorum. Bizlere Her Zaman Yardımcı Olan Siz Velilerimize ve Öğrencilerimize Teşekkür Ediyor Hepinize Huzur ve Mutluluk Dolu Bir Tatil Diliyorum Dedi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının Ardından 1 Yıl Boyunca Başarılı Olan Öğrenciler Madalyalarla Ödüllendirilirken Başarılı Okul Müdürü Sedat Altay 7/E ve 5 Sınıfların Bazılarına Girerek Öğrencilere Karnelerini Dağıttı Tatilde Kitap Okumalarını Tavsiye Etti.

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

SERKAN BAYRAM: YAPARSA BİNALİ YILDIRIM YAPAR

HIZLI YORUM YAP