DOLAR

$%

EURO

%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

BİST100

%

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

a

HERKES DEDİKODU YAPAR, SUAT DURAK HİZMET YAPAR

Siyaset Yapmasını Bilmeyen Sözde Adayların Bir Sonraki Seçime Kadar Konuşacakları Cümlesi Kalmadı. AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak Yaptığı Açıklamayla Genel Merkezimizle Yapılan İstişareler Neticesinde, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Onayıyla Suat Durak Kardeşimiz Tuzla İlçe Başkanlığımızın 6.Olağan Kongresinde İlçe Başkan Adayımız Olarak Belirlenmiştir Dedi.

15 Nisan 2018 Pazar Günü Yapılacak Olan 6.Olağan Kongrede AK Parti Tuzla İlçe Başkan Adayı Suat Durak Olarak Açıklandı.

SUAT DURAK KİMDİR?

1975 Yılında Bayburt’ta Doğdu 1987 Yılında Y.Şehit Agah İlkokulu, 1990yılında Bayburt İmamhatip Orta Okulu, 1993 Yılında Bayburt Lisesini Bitirdi.1997 Atatürk Üniversitesi 2001 Yılında Anadolu Üniversitesi Bitirdikten Sonra Vatani Görevini Kısa Dönem Olarak Urfa’da Yaptı.
2004 Yılında Kendi Kurmuş Olduğu Firmasıyla İş Hayatına Başladı ve Aktif Devam Etmektedir. Kaynarca Spor Kulübünde Başkan Yardımcılığı Hemşeri Derneklerinde Kuruculuk ve Başkanlık Yapmıştır. Halen Türk Kızılay’ı Orhanlı Şubesi Başkan Yardımcılığı Görevine Devam Etmektedir
2002 Yılında Üyesi Olduğu AK PARTİ de Çeşitli Görevlerden Sonra 2010 Yılında AK Parti Tuzla İlçe Yönetiminde Mali ve İdari İşler Başkan Yardımcılığı Genel Seçimlerde SKM Bilgi İşlem Sorumluluğu Yapmıştır. 4 Şubat 2012 Sonra Sekreterya Birim Başkanlığı Yaptı. Şuanda Siyasi ve Hukuk İşler Birim Başkanı İlçe Başkan Yardımcılığı Görevini Yürütmektedir. Evli ve 2 Çocuk Babasıdır.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (1)
  • Kadir Altınbaş
    5 sene önce
    0 0

    Hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Ayrıca Sercan korkut kardeşim ede başarılarının devamını diliyorum . Allah utandırmasın

Sıradaki haber:

BÖLÜNMEK KOLAY, ÖNEMLİ OLAN BİRLİK OLMAK, TUGADER ÖNCÜLÜĞÜNDE TUZLA BUNU BAŞARDI

HIZLI YORUM YAP