DOLAR

$%

EURO

%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

BİST100

%

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

a

HÜKÜMETTEN EMEKLİYE BAYRAM İKRAMİYESİ

Başbakan Binali Yıldırım, 12 Milyonun Üzerinde Emekliye Ramazan ve Kurban Bayramı Öncesi 1000 TL İkramiye Verileceğini Söyledi. Bu İmkandan Tüm Emekliler, Dul ve Yetimlerin Faydalanacağını İfade Eden Yıldırım, Hükümetin Bu Ödeme İçin Kaynak Sorunu Olmadığını Söyledi.

Binali Yıldırım, Bakan Kurulu Sonrası Açıklama Yaptı. Türkiye’de 12 Milyonun Üzerinde Emeklinin Bulunduğunu Söyleyen Yıldırım, Tüm Emeklilere Ramazan ve Kurban Bayramı Öncesi 1000 TL İkramiye Verileceğini İfade Etti. Yıldırım, İkramiyeden Dul ve Yetimlerin de Yararlanacağını Kaydetti. Yıldırım Şöyle Konuştu:

“Emeklilerimiz Daha Fazlasına Layık. Bunun Bilincindeyiz İnşallah İmkanlarımız Daha da Geliştikçe Daha da Artacaktır. Böylece 12 Milyon Üzerindeki Emeklimize İster Az Maaş Alsın İster Çok Maaş Alsın Bu Bir Bayrak İkramiyesi Olarak Düşünülen Bir Şey! Burada Bir Ayrım Yapmıyoruz. Standart ve Eşit Miktarda, Aldığı Maaşa Bakmadan Böyle Bir İmkanı Sağlamış Olacağız.

“MUHALEFET YAYGARAYA BAŞLAR”

Bunun Üzerinden Muhalefet Hemen Yaygara Yapmaya Başlar. AK Parti, 15 Yılda Ülkeyi 3.5 Kat Büyüttüğüne Göre Bütçeyi 750 Milyara Kadar Çıkardığına Göre Bunların da Tabii Ki Karşılığı Olacaktır. Hamdolsun 2018’in Maliye Bakanlığı’nın Bütçesinin Üzerinde Gelir Var. Ondan Dolayı da Kaynak Sorunumuz Yok. Çeşitli Şekilde Satışlar Var Oradan Gelen Paralar Var. Ayrıca Bu Planlanan Gelirlerin Üzerinde Gelir Geliyor. Bunun Hesabı Kitabı Yapıldı Buna Göre Karar Verildi.

Sayın Cumhurbaşkanımızın da Desteğiyle Bu Çalışmalar Tamamlandı. Bu Kanun Tasarısı Meclis’e İletmiş Oluyoruz. Bunu Yapmakla AK Parti İktidarının 15 Yıldır Uyguladığı Ekonomik Politikalar, Sıkı Duruş Bitmiş Değil. Kamunun Daha Verimli Çalışması Ayrıca Vergi Kanunları Olmak Üzere Bir Çok Alanda Reformlarla İnşallah Seçimden Sonra Oluşacak Parlamentoda Ele Alınacak.’

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

AK PARTİ TUZLA GENÇLİĞİN A TAKIMI BELLİ OLDU

HIZLI YORUM YAP