DOLAR

$%

EURO

%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

BİST100

%

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

a

İRADE ERDEM VE CASERETLE TUZLA ŞAHLANIYOR TÜRKİYE ŞAHLANIYOR

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı Asil Delege Oldukları İçin Delegeler Bölümünde Sevgi Gösterileriyle Karşılandı Tuzla’dan Katılan Partililer Özellikle Gençler Yaptırdıkları Tişörtlerle AK Parti Tuzla Yazısını Oluşturdular. Tüm Delegelerin Oylarıyla İl Başkanlığına Seçilen Bayram Şenocak Oluşturduğu Listesinin Asil Yönetimine de Tülay Kalav, Yedek Yönetimin de Münire Güçlü Yer Alarak Tuzlayı Temsil Edecekler.

ERDOĞAN GÖRDÜĞÜ TABLO KARŞISINDA MEST OLDU                            

Partisinin 6. İstanbul Olağan Kongresi Öncesi Yağmura Rağmen Salon Önünde Toplanan Vatandaşlara Hitap Eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sahneye Çıkıp Alandaki Kalabalığı Görünce Mest Oldu. Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Seçim Manifestosunu Açıklayacağı AK Parti İstanbul 6. Olağan İl Kongresi Öncesi Salon Önünde Toplanan Vatandaşlara Hitap Etmek İçin Kürsüye Çıktı.

ALAN TIKA BASA DOLUYDU
Yağmurlu Havaya Rağmen Alanın Tıka Basa Dolu Olması Dikkatlerden Kaçmadı. Vatandaşların Yağmurlukları İle Bekledikleri Alanda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kürsüye Çıkması İle Coşku Tavan Yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sinan Erdem Spor Salonu’nun Ev Sahipliğindeki Ak Parti İstanbul İl Kongresi’nde Partisinin  ‘Diriliş Manifestosu’ Olarak Nitelediği ve Hazırlanmasında Bizzat Yer Aldığı Türkiye’nin Merakla Beklediği Manifestoyu Açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Yaptığı Açıklamalarda, ”Ahdim Olsun ki, Yeni Dönemde Türkiye Muasır Medeniyet Seviyesinin Üstüne Çıkacak. Türkiye Küresel Bir Güç Olarak Dünya Sahnesindeki Yerini Alacak. İhracattaki Yükselişimiz Hızlanarak Devam Edecek. Enerjide Dışa Bağımlılığımız Azalacak. Yüksek Teknolojili Ürünlerde Yerlilik Oranı Artacak. Yerli Otomobil ve Savunma Sanayi Alanındaki Projelerimiz Süratle Hayata Geçecek. Şehirlerimiz, Kültür Sanat Üreten Kimlikli Şehirler Haline Gelecek. Bölge ve Sektör Bazlı Teşviklerle İstihdam Artışı Sağlanacak Yeni Fabrikaların Önü Açılacak” Dedi.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan‘ın Açıklamalarından Satır Başları; 

Bu Toprakları Bize Vatan Yapan Aziz Milletim. 1071 Malazgirt Zaferi’nden Bu Yana Bu Topraklar Bize Yurt Oldu. Bizim Devletimiz Söğüt’te Çadırlarda Kuruldu. Dedem Osman Gazi’nin Rüyası Hakikat Oldu. Devletimiz Adalet Sevdasıyla Büyüdü. Bursa ve Edirne de Kök Saldı.

”KANLA ALINAN TOPRAK PARAYLA SATILMAZ’ DİYEN ABDÜLHAMİD BİZDİK”                                      Sultan Fatih Bizim Ceddimizdi. Kudüs’ü Alan Selahattin Eyübi Bizdik. Kanla Alınan Toprak, Parayla Satılmaz Diyen Abdülhamid Bizdik. Çanakkale’de Canını Veren, Düşmana Geçit Vermeyen Bizdik. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ‘Size Ölmeyi Emrediyorum’ Dediğinde Siperlerinden Ok Gibi Fırlayanlar Bizdik. Bu Yurdun Namusunu İşgalcilere Çiğnetmeyen Bizdik, Toprakları Sıksan Şuhedamızın Fışkırdığı, Türkümüzün Okunduğu Türkiye’mizi Aziz Bildik.

”ONLARIN KÜRESEL EFENDİLERİNE EYVALLAH ETMEDİK”

1923’te Atatürk’ün Öncülüğünde Devletimizin Yönetim Şeklini Cumhuriyet Olarak İlan Edildi. 28 Şubat’ta Milletin İnancını Boğmaya Kalkıştılar. Her Darbede Acı Çeken Biz Olduk. Varlığımıza, Huzurumuza, Refahımıza Kast Ettiler. Yılmadık, Yıkılmadık. Erdem İrade Ve Cesaretle Türkiye’yi Şahlandırdık. Hep Birlikte Büyüdük, Hep Birlikte Özgürleştirdik. Biz Durmadık, Onlar da Durmadı. 27 Nisan’da Bir E-Muhtıra İle Karşımıza Çıktılar. Biz Milletin İradesine Sahip Çıktıkça Onlar Daha da Öfkelendi. Geri Durmadık, Diklenmedik, Dik Durduk. Onların Küresel Efendilerine de Eyvallah Etmedik.

”KÜRESEL DÜZENE ‘DÜNYA 5’TEN BÜYÜKTÜR’ DİYE HAYKIRDIK”

Küresel Düzenin Haksızlıklarına Dünya 5’ten Büyüktür Diye Haykırdık. Somali’deki, Bosna’daki Katliamlara Gür Bir Sesle Haykırdık, Elimizi Taşın Altına Koyduk. Başkalarının İlgisizliğine Aldırmadan, Kendi İmkanlarımızla Mazlumların Sesi Olduk. Zulme Karşı Merhametten, Sömürüye Karşı Ortak Çıkardan, Kibire Karşı Kardeşlikten Yana Olduk. Mazlum Filistin Halkının Davasını Her Platformda Savunduk. Davos’ta İşgalcilere Karşı ‘One Minute’ Dedik. One Minute Önemli Bir İstasyondu. Suriye ve Irak’tan Buraya Gelen Milyonlarca Muhacire Hiç Tereddüt Etmeden Kapımızı Açtık.
”GEZİ KALKIŞMASIYLA İSTİKRARIMIZA KAST ETTİLER”
2013 Yılında Ekonominin Her Alanında En Yüksek Değerleri Yakaladığımızda Şer Cephesi Yeniden Harekete Geçti. Göreve Geldiğimizde Imf’e Borcumuz 23 Milyar Dolardı, Merkez Bankası Rezervi 27.5 Milyar Dolardı. 2013’te Imf’e Olan Borcu Sıfırladık. Şu Anda Borcumuz Yok, Bitti. Merkez Bankamızın Döviz Rezervi 114.5 Milyar Dolar, Buraya Çıktık. Gezi Kalkışması İle İstikrarımıza Kast Ettiler, Şehirlerimizi Tahrip Ettiler. Ne Yaptılarsa Teslim Olmadık, Milletin İradesini Çiğnetmedik. Milletin Engin Ferasetine Güvendik. Milletimizin Teveccühü İle Cumhurbaşkanı Seçilerek Hain Planları Başlarına Çaldık.

SİZLER O GECE ÖLÜMÜ ÖLDÜRDÜNÜZ

Cumhurbaşkanı Seçilmemizin Hemen Ardından Emperyalistlerin Beslemesi Olan Bölücü Örgütün Düğmesine Bastılar. İnsanlarımızı Katlettiler, İnsanımıza Kast Ettiler. 15 Temmuz’da Tanklarla, Savaş Uçaklarıyla Üstümüze Geldiler. Devletimizin Silahları İle Milletimizin Canına Kast Ettiler. 251 Kardeşimizi Şehit Ettiler, 2 Bin 193 Kardeşimizi de Yaraladılar. Yakın Tarihin En Kahraman Direnişi İle Bunları Başarısızlığa Uğrattık. 15 Temmuz’da Çıplak Ellerle Tankları Durduranlarız. Sizler O Gece Ölümü Öldürdünüz. Biz 15 Asırdır Okçular Tepesini Bekleyenleriz. Biz Bu Toprağı Kanlarıyla Yoğurarak Vatan Kılanlarız.

”TENDÜREK’TE KANDİL’DE BİZ VARDIK”

Sınırlarımızı Terör Koridoru İle Kuşatmaya Kalktılar. Sınırlarımızı Çevirmeye Çalışanların Kiralık Katillerin Kafalarını Ezdik. Ülkemizi Hedef Alan Planları Nasıl Bozduysak, Bundan Sonra da Aynı Kararlılıkla Bozacağız. Cudi’de, Gabar’da, Tendürek’de Biz Vardık. Gerektiğinde Kandil’de Biz Vardık. İnlerine Girdik, Bu Teröristleri Etkisiz Hale Getirdik. Şimdi Sizden Bir Şey Rica Ediyorum, Bir Olacağız, İri Olacağız, Diri Olacağız, Kardeş Olacağız, Hep Birlikte Türkiye Olarak Bu Oyunları Bozacağız.

”BUNU HİÇ AKLIMIZDAN ÇIKARMADIK”

Biz AK Parti’yi Kurarken Ne Dedik, ‘Biz Türkiye’nin Dünü, Bugünü, Yarınıyız’ Dedik. Biz Türkiye’nin Bölünmez Bütünlüğüyüz. Biz Türkiye’yiz. Biz Millete Hizmetkar Olacağız Diye Yola Çıktık, Bu Sevdayla Çalıştık. 16 Yıldır Bu Söze Sadık Kaldık. 16 Yıl Önce Pınarhisar’a Gelenlere Şöyle Seslendik; ‘Yerli ve Milli Bir Duruşa Şiddetle İhtiyacımız Var’ Demiştim. Bu Sözlerimin Üstünden 16 Yıl Geçti. Bu Yolda Milletimizle Yürüdüğüm İçin Bahtiyarım. Rabbim Bizleri İnşallah Bu Yoldan Ayırmaz.

Merhum Özal’a, Menderes’e, Yazıcı’ya Verdiğiniz Milli ve Yerli Emaneti Biz Yürütüyoruz. Emanetin Sahibinin Millet Olduğunu Hiç Aklımızdan Çıkarmadık. İstiklal Şairimizin Çağrısına Uyarak, ‘Korkma’ Dedik.

”DİLİ DUALI ANLARIN İSTEKLERİ VAR”

Aziz Milletim, 2001 Yılında Partimizi Kurarken, Adalet ve Kalkınmayı Şiar Edildik. Partimizin Adını Adalet ve Kalkınma Partisi Koyduk. Hamurunu Siz Yoğurdunuz, Rotasını Millet Çizdi. AK Parti’nin Hikayesinde Dili Dualı Anaların İstekleri Var, Ailesinin Helal Lokmasını Kazanan Babaların Beklentileri Var, Okul Sıralarındaki Gençlerin Umutları Var. Hamd Olsun Milletimiz Bizi Dualarına, İsteklerine, Umutlarına, Destanlarına Ortak Ederek Emanetine Layık Gördü. Milletimize Hizmet Yoluna Çıkarken Daha Çok Hizmet, Daha Çok Refah Dedik. Adaletin Tesisi Konusunda da Gece Gündüz Mücadele Ettik. Kıyafetinden, Düşüncesinden Dolayı Eğitim Hakkı Alınan Yavrularımızın Biz Elinden Tuttuk. Farklı Dillere Mensup Vatandaşlarımızın Kurdukları Vakıfların Haklarını Onlara İade Ettik. Millet Devlet İçin Değil, Devlet Millet İçindir Dedik.

”HERKESİN GÖZÜ ÖNÜNDE MUHASEBE YAPTIK”

Yeter, Söz de Karar da Milletindir Dedik. Şimdi Manifestomuzu Açıklıyoruz Değil Mi? Erdem ve Cesaretle Türkiye’yi Şahlandırdık. Davamız Bu Aziz Millete Hizmet Davasıdır. Ülkemiz Büyüdükçe, Kalkındıkça Bağımsızlığımızı Perçinledik. Yerli ve Milli Siyaset Tam Da Budur. Milli Olmak, Milli Geliri Artırmak, İş ve Aşı Artırmak Demektir. Faize Giden Parayı, Sosyal Yardımlar Yoluyla Millete Aktarmak Demektir. Savunma Sanayisinde Dışa Bağımlı Olmamak Demektir. Bürokratik Oligarşiye Son Verdik. Halkımız Demokrasinin En İleri Standartlarına Layıktır Dedik. Sivilleşme Adımlarıyla Siyasetimizi Normalleştirdik. Yeni Bir Düzen Kurmak Zahmetlidir. Geride Kalan Dönemde Büyük Direnişlerle Karşılaşsak da Başardık. Yerli ve Milli Olanı Evrensel Birikimle, Modern Siyasetin Birikimiyle Harmanladık. Ülkemizin Değişen İhtiyaçlarına Duyarsız Kalmadık, Tecrübe Kazandık, Güçlendik. Kuruluş Hedeflerimizden Hiç Sapmadık. Bu Milletimiz de Bize Ayrı Bir Güç Verdi. Milletimize Afra Tafra Yapmadık, Mütevazi Olduk. Kapalı Kapılarda Pazarlık Yapmak Yerine, Herkesin Gözü Önünde Muhasebe Yaptık. Bu Siyaset Tarzımızı Sonuna Kadar Sürdürmekte Kararlıyız.

”TÜRKİYE KÜRESEL BİR AKTÖR HALİNE GELİYOR”

Zor Bir Coğrafyada, Büyük Dönüşümlere Gebe Bir Zamanda Yaşıyoruz. Osmanlı’nın Yıkılışından Sonra Bağrımıza Düşen Ateş Yeniden Harlandı. Halkından Kopuk Yönetimler, Kardeş Kavgası, Geri Kalmışlık Bölgemizi Kaosa Sürükledi. Bu Kadim Coğrafya Ne Yazık ki, Vekalet Savaşlarının Arenası Haline Geldi. Milletimizin Feraseti Sayesinde Bu Ateşin Ortasında İstikrar Adası Olarak Kalabildi. Güçlendirdiğimiz Ekonomik Alt Yapımızın Desteğiyle Refahı Yaymaya, Güçlü Adımlar Atmaya Çalıştık. Kendi ve Dostlarımızın Güvenliği Açısından Tarihi Mesafeler Kat Ettik. Artık Coğrafyamızda Türkiye’nin Güçlü İradesine Rağmen Kirli Oyunlar Kurmak, Oldu Bittiler Yapmak Mümkün Değildir. Uluslararası Mücadelenin Daha da Sertleştiğini Görüyoruz. Değerli Kardeşlerim, Milli Güvenlik Kaygıları Ortaya Çıkıyor. 1990’ların Tek Kutuplu Dünyasında Değiliz. Tarihin de Mücadelenin de Bitmediğine Şahit Oluyoruz. İslam Dünyasının Ortasında Bir Ur Gibi Ortaya Çıkan Deaş Terör Örgütğ Kardeş Coğrafyalarda Parçalanmaya Zemin Hazırlıyor. Bu Süreç Uluslararası Aktörler İçin Yeni Fırsatlar Ortaya Getiriyor. Türkiye, Bu Yeni Dünyada Kendine Onurlu Bir Yer Edinme Mücadelesi Veriyor. Türkiye Küresel Bir Aktör Haline Geliyor.

Kardeşlerim Bununla Da Kalmadık, Kendi Politikalarımızı Kararlılıkla Uygulamak Zorundaydık. Çifte Standartlara Karşı Menfaatlerden Ödün Vermedik. Bugün de, Dün Olduğu Gibi Hakların Serbestçe Kullanılmasından Yanayız. Yarın da Öyle Olacağız. Güçlü Olmaktan ve Bağımsız Olmaktan da Yanayız. Biz Tam Demokratik Bir Türkiye İstiyoruz.

”YENİ YÖNETİMDE SÖZ SAHİBİ OLMANIN YOLU MİLLETTEN GEÇECEK”                                                     Erdem, İrade ve Cesaretle Türkiye’nin Şahlanışını Görüyorum. Cumhuriyetimizin İkinci Yüzyılına Girerken, Bir Milletin Yeniden Yükselişini Görüyorum. 24 Haziran’da Biz Bu Şahlanışa Talibiz. Yeniden Yükselişimiz Dünya Mazlumlarının da Selamete Çıkışı Olacak. İnşallah, Önümüzdeki Dönemde Erdem, İrade ve Cesaretle Türkiye Şahlanacak. Aziz Milletim, AK Parti’nin Kazandığı 12 Seçimin Her Biri Çok Önemliydi. Ama 24 Haziran Seçimleri Milat Olacak. Milletin Tercihi İle Kabul Edilen Yeni Yönetim Sistemimiz Yasamayı Daha İtibarlı, Yürütmeyi Daha Güçlü Hale Getirecek. Milli İrade Siyasetin Merkezine Tam Yerleşeceği İçin, Demokrasi Kurum ve Kurullarıyla Daha da İşlevli Hale Gelecek. Yeni Sistemde Yönetimde Söz Sahibi Olmanın Yolu Milletten Geçecek. Demokratik Siyasetin Kurumsallaştığı Bu Sistemde İstikrar Kalıcı Hale Gelecek, Ekonomik Büyüme Hız Kazanacak. Türkiye, 2023, 2053, 2071 Hedeflerine Daha Emin Adımlarla Yürüyecek. Ekonomik Kalkınma da Taş Üstüne Taş Koyan, Başımızın Üstünde Olacak. Ekonomik Büyümede Katkısı Olan Kim Varsa Bizi Yanında Bulacak. Dünyadaki Korumacı Ekonomi Politikasına Rağmen Türkiye’nin Dışa Açık Ticaret Yapısı Sürecek.

AHDİM OLSUN Kİ YENİ DÖNEMDE…

Şimdi Burada Milletimle Ahidleşiyorum. Ahdim Olsun ki, Türkiye Yeni Dönemde Muassır Medeniyet Seviyesinin Üstüne Çıkacak. Türkiye Küresel Bir Güç Olarak Dünya Sahnesinde Yerini Alacak. Enerjide Dışa Bağımlılık Azalacak. Yerli Otomobil ve Savunma Sanayisindeki Çalışmalarımız Hızla Sürecek. İstihdam Artışı İle Yeni Fabrikaların Önü Açılacak. Cari Açık, ve Cari Açık Düşecek. Dış Saldırılara, Finansal Saldırılara Güçlü Hale Geleceğiz. Kanal İstanbul Gibi Projeler Mutlaka Hayata Geçecek. İstanbul’daki Havalimanımız 29 Ekim’de Hayata Geçecek. Ülkemiz Hedeflerine Uygun Bir Yere Çıkarılacak.

”DAR GELİRLİ VATANDAŞLARIMIZIN GEÇİMİ KOLAYLAŞTIRILACAK”

Ahdim Olsun ki, Dar Gelirli Vatandaşlarımızın Geçimi Kolaylaştırılacak. Vergi Yükü Adil Hale Gelecek, Dar Gelirli Vatandaşın Vergisi Azalacak. Daha İcraatçı Hale Gelinecek. Gazi Mustafa Kemal’in Dediği Gibi, ‘Türkiye Cumhuriyeti İlelebet Payidar Kalacak’ Bunları Birlikte Başaracağız. Türkiye’yi Küresel Güç Haline Getireceğiz.

EMEKLİYE 1000 TL İKRAMİYE

Vatandaşlarımızın Kamu Borçlarına Yapılandırma Getirdik. Asıl Büyük Müjdeyi Emeklilerimize Verdik, 12 Milyon Emeklimize Ramazan ve Kurban Bayramı’nda 1000 Tl İkramiye Vererek Şükranımızı İlettik. Ülkemizdeki İmara Aykırı Yapılara Hukuki Çözüm Getirdik. Kentsel Dönüşüm ve Planlı Yapılaşmanın Önündeki Engelleri Kaldırdık.

”HEDEFİMİZ YÜZDE YÜZ YERLİ SİLAH”

İş Hayatına Yeni Atılan 18-29 Yaş Arasındaki Gençlerimize Destek Olarak Bağ-Kur Primlerini Üstlendik. Milletimizin Her Kesiminin Derdine Deva Olmaya Gayret Gösterdik. Aziz Milletim, Dış Politikaya Gelince Orada da, İrade, Erdem ve Cesaretle Türkiye Şahlanıyor. Dış Politikamızın Temel İlkeleri, Milli Güvenlik, Milli Çıkar, Ve Vicdan Olacak. Kazan-Kazan İlkesini Benimsediysek, Yapıcı Bir Politikayı Ortaya Çıkaracağız. Lider Ülke Türkiye Vizyonumuz Devam Edecek. Savunma Sanayisinde Yerli Silahlar Üretildikçe, Dışa Bağımlılık Azalacak. Savunma Sanayimizi Geliştireceğiz. Hedefimiz Her Alanda Yüzde Yüz Yerli Silahlara Sahip Olmaktır.

”TEK BİR TERÖRİST BIRAKMAYANA KADAR DEVAM EDECEK’

Türkiye Yeni Uluslararası Ortamın Güçlü Bir Ortağı Olacak. Yeter ki İstikrarımızı Koruyalım. Başkanlık Sistemini Bunun İçin Getiriyoruz. Türkiye Güçlendikçe, Dünya 5’ten Büyüktür Diye Haykırmakla Kalmayacak. Dünyanın 5’ten Büyük Olduğunu Dosta Düşmana Gösterecek. Şahlanışımıza Engel Olmaya Çalışan Teröristlerle Mücadele Etmeye, Onları Yok Edene Kadar Devam Edeceğiz. Bu Can Bu Beden de Olduğu Sürece Teröristlere Dünyayı Dar Etmeye Devam Etmekten Asla Vazgeçmeyeceğiz. Terör Koridorunu Harekatlarımız İle Paramparça Ettik. Mehmetçiklerimiz Yeni  Görevlere Hazırdır, Bunu da Gördük. Operasyonlarımız Tek Bir Terörist Bırakmayana Kadar Devam Edecek.

”DÜŞÜNMEK BİLE AKLA MANTIĞA UYGUN DEĞİLDİR”

AK Parti Özgürlükler Partisidir, Böyle Olmaya da Devam Edecektir. Irkçı, Yabancı Düşmanı, Cinsiyetçi, Bölücü Olmayan Tüm Fikirlerin Yayılması, Örgütlenmesi, Propagandasının Yapılması Devletimize Emanettir. 15 Temmuz Gecesi Canından Vazgeçmiş Milletin Özgürlüğünü Kısıtlamak, Bunu Düşünmek Bile Akla Mantığa Uygun Değildir.

24 Haziran’dan Sonra da Adaletin Kurumsal Yapısını Güçlendirmek Suretiyle, Her Alanda Tesisi Önceliğimiz Olacak. Devlet Hizmetleri, Eğitim, Siyaset ve Tüm Alanlarda Adaletin Tesisi Önceliğimiz Olacak. Adaletin Doğacağı İlk Yer Yöneticinin Kalbidir. Onun İçin İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın İlkesini Şiar Edindik. Kendisini Ötelenmiş, Hakkını Alamadığını Düşünen Herkese Devletimizin Şefkatli Kolları Açıktır. Bizimle Aynı Rüyayı,Aynı İdeali Görmeyenler de Aynı Oran da Değerlidir. Karşımız da Bulunanlara da Diyorum ki, Devletimiz Bir Bütündür. Birimiz Özgür Olmadıkça Diğerlerimiz de Özgür Olamaz. Huzurlu Hissetmedikçe Diğerleri de Huzurlu Hissedemez. Onun İçin Gel, Ne Olursan Ol, Yine Gel. Gelin Canlar Bir Olalım Dedik, Önümüzdeki Dönemde Bu Temel İlkeye Sımsıkı Sarılacağız. Bizim Millet Olarak Maziden Atiye Uzanan Bu Yolda Kader Ortaklığımız Var. Ülkemizin Arkasındaki En Büyük Güçlerden Biri de Bu Farklılıklardır. Zira Biz Yaradılanı Yaradandan Ötürü Sevdik Ya.

”BU AYIBI ÜLKEMİZDEN SİLENE KADAR MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK”

Sevgili Hanımlar, Bizi Bu Kutlu Yolda Hiç Yalnız Bırakmadınız. Bu Yoldaki Fedakarlık Yapanların Başında Ben Hanım Kardeşlerimizi Görüyorum. Türkiye’de Kadınların Siyasi Yaşama Katılması Noktasında Büyük Oranda Çağ Atlattık. Kadınlarımızı Güçlendirmemizin Ülkeyi Güçlendirmek Olduğuna Hep İnandım. Yeni Yönetim Sisteminde İmkanları Kadınlarımızla Daha Fazla Paylaşacağız. Kadınları Desteklemeye Devam Edeceğiz. Kadına Karşı Taciz, Şiddet İnsanlığa Karşı İşlenmiş Suçtur Bunu da Böyle Kabul Ediyorum. Bu Ayıbı Ülkemizden Tamamen Silene Kadar Tüm Çabamızla Devam Edeceğiz. Kadına Karşı Tüm Cahiliye Adetini Ayaklar Altına Aldık, Böyle Devam Edeceğiz.

”EĞİTİMİ BEKLENTİLERİNİZİ KARŞILAYACAK ŞEKİLDE GELİŞTİRECEĞİZ”

Sevgili Gençler, Siz Şahlanış ve Yükselişimizsiniz. Erdem, İrade ve Cesaretle Türkiye’yi Şahlandıracaksınız. Size Emretmeyeceğiz, Sizi Kalıplara Sokmaya Çalışmayacağız, Sizinle Çalışacağız, Sizinle Yol Yürüyeceğiz, Size Daha Fazla Alan Açacağız. Yanlışları Sizinle Tespit Edip Düzelteceğiz, Ülkemiz Sizinle Birlikte Küresel Güç Olacak. Eğitimi Sizin Beklentilerinizi Karşılayacak Şekilde Geliştireceğiz. Size Daha Nitelikli İmkanlar Sunmayı Yatırım Olarak Görüyoruz. Bilgi Beceri ve Birikimlerinizi İş Hayatınıza Aktarmanız İçin Gereken Adımları Birlikte Atacağız.

Kökleri Kurumuş Bir Ağacın Ayakta Kalamayacağı Gibi, Kökleri Kopmuş Bir Ülkenin de Ayakta Kalamayacağı Malumdur. Tarihinizi Öğrendikçe, Özgüveninizin Arttığını, Bakış Açınızın Geliştiğini Göreceksiniz. Gelin Cumhurbaşkanlığı Sistemini Sizle Birlikte Hayata Geçirelim. Bizi Yolumuzdan Döndürmeye Çalışanlar Hiç Bitmeyecek, Bizim de Birliğimiz ve Dirliğimiz Hep Sürecek. Cumhur İttifakı Bunun Siyasete Yansımasıdır. Türkiye’nin Hükümet Sistemiyle Şahlanışıdır. Bu Yolda Yapmamız Gereken Birlik ve Dirliğimizden Taviz Vermemektir İfadelerini Kullandı.

YAPILAN SEÇİMLERİN ARDINDAN İL BAŞKANI BAYRAM ŞENOCAK’IN YÖNETİM KURULU ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU;

1-ABDULLAH KUÇUKOĞLU

2- AHMET CİN

3- AKIN İLHAN

4- AYSUN ÇELİKLER

5- BARIŞ OZEROL

6- BUNYAMİN DEMİR

7- CEMAL SARIHAN

8- DERVİŞ GOKBORU AKSOY

9- EBRU SARAÇOĞLU

10- ELİF ŞAHİN KELEŞ

11- FATİH SADULLAH SELMAN

12- FATMA ZEHRA ŞENER

13- FATMA ZEYNEP ŞİŞMAN

14- FERHAT DAĞ

15- GÜLTEN DURDU

16.-HABIL YAZICI

17.-HAKAN BAHADIR

18-IREM SELAY ATAY

19- KEMAL UYUMAZ

20- MANSUR IŞIK

21- MEHMET CAN ERDÜNDAR

22- MEHMET FATİH AKTAŞ

23- MEHMET KIRMIZI

24- MEHMET YILDIZ

25- MELİH ECERTAŞ

26- MUHAMMET MALİK DURSUN

27- MUHAMMET VANUOĞLU

28- MURAT MUSAOĞLU

29- MÜNİRE AYVACI

30- NAZİF BARIŞ ÇİFTÇİOĞLU

31- NECATİ KARAGÖZ

32- NİLÜFER ARISOY

33- OSMAN DURMUŞ

34- OMER AYBERK CENGİZ

35- RABİA İLHAN

36- SALİH ÇAĞDAŞ

37- SEDAT ECİN

38- SEDAT OZDEMİR

39- SEVGİ YİĞİT

40- SEVİM SAYIM MADAK

41- SÜLEYMAN AYKAÇ

42- SÜMEYYE ESENYEL

43- TEMEL SİRKECİ

44- TÜ LAY KALAV

45-ÜZEYİR IŞIK

46- YAŞAR BAŞ

47.-YUNUS FIRAT AYDIN

48-ZEYNEL ABİDİN OKUL

49- ZEYNEP KANDUR

İL YÖNETİM KURULU – YEDEK

1-BEKİR AKSU

2-ALİ ASLAN

3-ENGİN TELLİ

4-FATİH KAYA

5- MEHMET FATİH SERDAR

6- GÜLCAN ERTEKİN

7- ABDULKADİR KAMA

8- BETUL YİĞİT

9- DİLAVER SARGIN

10- İBRAHİM KEMAL TOSUN

11- FİLİZ BAYGIN

12- FATİH OGÜN

13- OSMAN SAVUL

14- SERKAN CANTÜRK

15- MUSTAFA BAYRAM

16- OGÜN DÖNMEZ

17- MURAT ASLAN

18- NUR BANU YILDIZER

19- M.YILDIRIM TURAN

20- HİLAL GÜNGÖR HATİPOĞLU

21- MÜNİRE GÜÇLÜ

22- HACI ARİF DAVULCU

23- İBRAHİM BEKTAŞ-

24-OZAN SÜMER

25-ÖZLEM TEKE

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

TWİTTER’DAN UYARI: ŞİFRENİZİ DEĞİŞTİRİN

HIZLI YORUM YAP