DOLAR

$%

EURO

%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

BİST100

%

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

a

İSTANBUL’DA KORKUTAN 4 DEPREM

Merkez Üssü Yalova Olan 4,0 Şiddetinde Deprem Meydana Geldi. Deprem İstanbul’un Bir Çok İlçesinde de Hissedildi. Kandilli Rasathanesi İse Depremin Şiddetini 4,1 Olarak Açıkladı. 20.00 İle 20.10 Arasında 3,4 ve 3,3 Şiddetinde İki Deprem Daha Meydana Geldi. Yalova’da 22:37’de 3,5 Şiddetinde Bir Deprem Daha Meydana Geldi.

Marmara Denizi’nde Büyüklüğü 4,0 Olan Bir Deprem Meydana Geldi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Tarafından Yapılan Açıklamaya Göre, Merkez Üssü Yalova Olan Yer Sarsıntısının Şiddeti 4,0 Olarak Ölçüldü. Depremin Saati 19:52 Olarak Ölçülürken Derinlik 10 Km Olarak Belirlendi.

Deprem İstanbul’un Bir Çok Yerinde De Hissedildi.

Kandilli Rasathanesi İse Depremin Şiddetini 4,1 Olarak Açıkladı.

İKİ DEPREM DAHA

Yalova Açıklarında Peş Peşe İki Deprem Daha Meydana Geldi.

Kandilli’nin Verilerine Göre İlk Deprem Saat 20.01’de Çiftlikköy’de Meydana Gelirken Şiddeti 1,7 Olarak Ölçüldü. Bu Deprem Yerin 13,0 Kilometre Altında Meydana Geldi.

Yalova Açıklarındaki İkin Yer Sarsıntısının Büyüklüğü İlk Olarak 3,3 Olarak Açıklanırken Daha Sonra Yapılan Revize İle 3,4 Olarak Güncellendi.  Revize Edilen Depremin Derinliği İse 4,6 Olarak Açıklandı.

3,5 ŞİDDETİNDE BİR DEPREM DAHA

Yalova’da Saat 22:37’de Bir Deprem Daha Meydana Geldi.

AFAD Tarafından Yapılan Açıklamada Merkez Üssü Yalova Olan 3,5 Şiddetinde Bir Deprem Daha Meydana Geldi. Yer Sarsıntısı Yerin 11 Kilometre Altında Meydana Geldi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

TUZLA’DA KORKUTAN YANGIN!

HIZLI YORUM YAP