DOLAR

$%

EURO

%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

BİST100

%

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

a

ŞALPAZARILILAR TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİNE GÖZÜ DİKDİ

Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı’nın Ev Sahipliğini Yaptığı ŞALFED’e Üye Dernekler ve Yönetimlerin Biraraya Geldiği Genişletilmiş İstişare Toplantısına Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk ve Çok Sayıda Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları Yöneticileri Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Katıldı.

TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİNE GÖZ DİKDİLER

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen Şalpazarı Dernekler Fedarasyonuna Bağlı Dernek Yöneticilerine ve Yönetimlerine Hitaben Yaptığı Konuşmada Türkiye Birinciliği İçin Referandum Sürecinde Çok Çalışarak Yüzde 95 Oy İle Türkiye Rekoru Kırarak Şalpazarına Birincilik Yakışır Dedi.

BAŞKAN YAZICI AHMET ÇABUK İLE 16 SENEDİR SİYASETTE BERABERİZ, AĞASARLILAR GEREKENİ YAPAR

Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı Neden EVET ve Cumhurbaşkanlık Sisteminin Önemine Değinirken Tarih, Kültür ve Siyasi Olarak Verdiği Örneklerle Anlatarak Ağasarlı Hemşehrilerini Bilgilendirdi. Siyasette Lütfen Hanımlara Daha Çok Yer Verin Gençlerin Önünü Açın Açıklamalarında Bulunan Başkan Yazıcı, 8 Sene Kurucu İlçe Başkanlığında Yönetimimde 8 Senedir Tuzla Belediyesinde 16 Yıldır Ahmet Çabuk İle Siyasi Birlikteliğimiz Dostluğumuz Arkadaşlığımız Var Bir Enişteniz Olarak Şalpazarında da Etinizi Yedik Suyunuzu da İçtik Biz Ağasarlıları Biliriz Referandumda Yüzde 95 Destek Vereceklerinden Hiç Şüphem Yok Dedi.

Salona Sığmayan Çoşkulu Karabalığa Protokol Konuşmalarının Arasında Kadın Kolları Başkanı ve Gençlik Kolları Başkanları da Sahne de Tanıtıldı.

 

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

DERYA BAŞKAN BAYAN ESNAFLARI ZİYARET EDİYOR

HIZLI YORUM YAP