32,3621$% -0.38
34,8120€% -0.05
2.399,01%-0,96
3.946,00%-0,87
10.208,65%1,62
1914583฿%0.98289
96623Ξ%0.3857
TFF 1. Lig’de 5, 6, 7, 8, ve 9. Hafta Müsabakalarının Programı Belli Oldu.
Türkiye Futbol Federasyonundan Yapılan Açıklamaya Göre, Ligde Gelecek 5 Haftanın Maç Programı Şöyle:
– 5. HAFTA
17 EKİM CUMARTESİ
13.30 ÜMRANİYESPOR-ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ (ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR)
13.30 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR-ESKİŞEHİRSPOR (BANDIRMA 17 EYLÜL)
13.30 YILPORT SAMSUNSPOR-İSTANBULSPOR (SAMSUN YENİ 19 MAYIS)
16.00 ADANASPOR-ALTINORDU (5 OCAK FATİH TERİM)
19.00 ALTAY-ADANA DEMİRSPOR (BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU)
18 EKİM PAZAR
13.30 ANKARASPOR-GİRESUNSPOR (OSMANLI)
16.00 BEYPİLİÇ BOLUSPOR-TUZLASPOR (BOLU ATATÜRK)
19.00 BURSASPOR-BALIKESİRSPOR (BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE)
19 EKİM PAZARTESİ
19.00 AKHİSARSPOR-MENEMENSPOR (SPOR TOTO AKHİSAR)
– 6. HAFTA
20 EKİM SALI
13.30 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ-ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR (AKTEPE)
19.00 ESKİŞEHİRSPOR-YILPORT SAMSUNSPOR (ESKİŞEHİR YENİ)
21 EKİM ÇARŞAMBA
16.00 GİRESUNSPOR-ADANASPOR (GİRESUN ATATÜRK)
16.00 ADANA DEMİRSPOR-ÜMRANİYESPOR (5 OCAK FATİH TERİM)
19.00 BALIKESİRSPOR-BEYPİLİÇ BOLUSPOR (BALIKESİR ATATÜRK)
19.00 ALTINORDU-ALTAY (BORNOVA AZİZ KOCAĞLU)
22 EKİM PERŞEMBE
13.30 TUZLASPOR-ANKARASPOR (VEFA)
16.00 İSTANBULSPOR-AKHİSARSPOR (ESENYURT NECMİ KADIOĞLU)
19.00 MENEMENSPOR-BURSAPOR (MENEMEN İLÇE)
– 7. HAFTA
24 EKİM CUMARTESİ
13.30 ÜMRANİYESPOR-ALTINORDU (ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR)
19.00 YILPORT SAMSUNSPOR-ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ (SAMSUN YENİ 19 MAYIS)
25 EKİM PAZAR
13.30 ANKARASPOR-BALIKESİRSPOR (OSMANLI)
16.00 İSTANBULSPOR-ESKİŞEHİRSPOR (ESENYURT NECMİ KADIOĞLU)
16.00 ADANASPOR-TUZLASPOR (5 OCAK FATİH TERİM)
19.00 ALTAY-GİRESUNSPOR (BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU)
26 EKİM PAZARTESİ
19.00 BEYPİLİÇ BOLUSPOR-MENEMENSPOR (BOLU ATATÜRK)
19.00 AKHİSARSPOR-BURSASPOR (SPOR TOTO AKHİSAR)
– 8. HAFTA
30 EKİM CUMA
19.00 TUZLASPOR-ALTAY (VEFA)
19.00 BALIKESİRSPOR-ADANASPOR (BALIKESİR ATATÜRK)
31 EKİM CUMARTESİ
13.30 GİRESUNSPOR-ÜMRANİYESPOR (GİRESUN ATATÜRK)
16.00 MENEMENSPOR-ANKARASPOR (MENEMEN İLÇE)
16.00 BURSASPOR-BEYPİLİÇ BOLUSPOR (BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE)
19.00 ALTINORDU-ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR (BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU)
1 KASIM PAZAR
13.30 ANKARA KEÇİRÖNEGÜCÜ-İSTANBULSPOR (AKTEPE)
16.00 ESKİŞEHİRSPOR-AKHİSARSPOR (ESKİŞEHİR YENİ)
19.00 ADANASPOR-YILPORT SAMSUNSPOR (5 OCAK FATİH TERİM)
– 9. HAFTA
6 KASIM CUMA
19.00 ALTAY-BALIKESİRSPOR (BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU)
7 KASIM CUMARTESİ
13.30 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR-GİRESUNSPOR (BANDIRMA 17 EYLÜL)
13.30 ÜMRANİYESPOR-TUZLASPOR (ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR)
16.00 ADANASPOR-MENEMENSPOR (5 OCAK FATİH TERİM)
19.00 ANKARASPOR-BURSASPOR (OSMANLI)
8 KASIM PAZAR
13.30 ESKİŞEHİRSPOR-ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ (ESKİŞEHİR YENİ)
16.00 YILPORT SAMSUNSPOR-ALTINORDU (SAMSUN YENİ 19 MAYIS)
16.00 AKHİSARSPOR-BEYPİLİÇ BOLUSPOR (SPOR TOTO AKHİSAR)
19.00 İSTANBULSPOR-ADANA DEMİRSPOR (ESENYURT NECMİ KADIOĞLU)
TFF 1. LİG’DE GERİDE KALAN 4 HAFTADA NELER OLDU?