DOLAR

$%

EURO

%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

BİST100

%

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

a

TUZLA BELEDİYESİ ANNE ÇOCUK EĞİTİM MERKEZİ’NDE YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAŞLADI

Eğitimde Anne ve 3-6 Yaş Aralığındaki Çocuğunu Aynı Çatı Altında Buluşturan ve Ücretsiz Hizmet Veren Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi’nde Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı. Eğitim, Kültür, Sanat ve Spor Alanlarındaki Hizmetleriyle Çocukların Fiziksel ve Zihinsel Gelişimine, Annelerin Kişisel Gelişimine ve Sosyalleşmesine Olanak Sağlayan Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi’nde 1200 Anne ve 1200 Çocuk Kursiyer Kurslara Katılıyor. Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi, Orhanlı, Aydınlı, Emlak Konut, Yayla, Mimarsinan, Şifa ve İçmeler Mahallesi’ndeki Kurs Merkezlerinde Hizmet Veriyor.

ANNE VE ÇOCUK EĞİTİMDE AYNI ÇATI ALTINDA
Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi’nde Annelere Yönelik Kur’an-ı Kerim, İngilizce, Spor, Bilgisayar, Resim, Okuma-Yazma Eğitimi, Hat, Ebru, İğne Oyası, Şiş Örgü, Mefruşat, Değerler Eğitimi, Seminer, Çini, Folklor, Gezi, Sinema, Tiyatro Gibi Çeşitli Eğitimler ve Etkinlikler Düzenleniyor. Minik Kursiyerler de Türkçe Dil Etkinlikleri, Sanat Etkinlikleri, Oyun Etkinlikleri, Müzik Etkinlikleri, Doğum Günü Kutlamaları, Belirli Gün ve Haftaların Kutlanması, Geziler ve Gözlem Gibi Çeşitli Faaliyetlerle Okul Öncesi Eğitimlerini Tamamlıyor.

OKUYAN, DÜŞÜNEN VE ÜRETEN BİR NESİL İÇİN EĞİTİMDE TÜM İMKANLARI SAĞLIYORUZ
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi’nin Her Yıl Artan Taleple Tercih Edildiğini Söyledi. Başkan Yazıcı, “Anneler ve Çocuklarının Aynı Çatı Altında Ayrı Sınıflarda Eğitim Alması Türkiye’de Bir İlktir. Model Alınan Bu Eğitim Sisteminde Anne ve Çocuğunu Geleceğe Birlikte Hazırlıyoruz. Okuyan, Düşünen, Üreten, Ailesine, Devletine ve Milletine Faydalı Bir Nesil Yetişmesi İçin Eğitimde İmkanları Sağlıyoruz” Dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

TUZLA BELEDİYESİ GÖNÜL ELLERİ ÇARŞISI, İHTİYAÇ SAHİBİ KADINLARLA YERLİ VE MİLLİ ÜRETİME KATILIYOR

HIZLI YORUM YAP