DOLAR

$%

EURO

%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

BİST100

%

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

a

TUZLA BELEDİYESİ, DÜZCE’DE SELDEN ETKİLENEN KÖYLERDE ÇALIŞMALARA DESTEK VERİYOR

Tuzla Belediyesi, Düzce’de 3 İlçe ve 24 Köyü Sular Altında Bırakan Selden Sonra Yapılan Çalışmalara İş Makinesi İle Destek Veriyor. Tuzla Belediyesi Yol Yıkama Aracı, Selden Etkilenen Yerlerde Temizlik Yapıyor.

Tuzla Belediyesi, Bölgenin İhtiyacı Doğrultusunda Çalışmalara Destek Vermek Amacıyla 1 İş Makinesini Düzce’ye Gönderdi. Düzce’nin Akçakoca İlçesine Bağlı ve Selden En Çok Etkilenen Yerler Arasında Bulunan Uğurlu Köyü’nde Çalışmalarına Başlayan Tuzla Belediyesi Arazözü, Köy ve Çevresinde Yolları Yıkıyor. Tuzla Belediyesi, Selin Etkisiyle Taşınan Çamur ve Diğer Atıkları Temizleyerek Köy ve Çevresinde Yaşamın Normale Dönmesine Yönelik Çalışmalara Destek Veriyor. Tuzla Belediyesi Arazözü Çalışmalar Tamamlanana Kadar Hizmetine Devam Edecek.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Düzce’de Yaşanan Selde Hayatını Kaybeden Vatandaşlarımıza Allah’tan Rahmet, Yaralılara Acil Şifalar Diliyorum. Rabbim’den Selde Kaybolan Vatandaşlarımıza En Kısa Sürede Sağ Salim Kavuşmayı Diliyorum. Sel Bölgesinde Devletimizin Tüm Kurumları Yaraların Hızla Sarılması İçin Çalışmalarını Sürdürüyor. Tuzla Belediyesi Olarak Temizlik Hizmetlerine Destek Veriyoruz. Sel Bölgesindeki Çalışmalar Tamamlanana Kadar Hizmetimizi Sürdüreceğiz” Dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

15 TEMMUZ’DA ATATÜRK HAVALİMANINDA BULUŞUYORUZ

HIZLI YORUM YAP