DOLAR

$%

EURO

%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

BİST100

%

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

a

TUZLA BELEDİYESİ EĞİTİM BİRİMLERİ YAZ KURSLARI DEVAM EDİYOR…

TUZLA BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ

Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi, 14-25 Yaş Aralığındaki Gençlerin Yaz Dönemlerini Verimli Geçirmelerini Sağlamak Amacıyla Yaz Kurslarına Devam Etmektedir. Yaz Kurslarımızda; Tiyatro, İşaret Dili, Diksiyon, Resim, Dalgıçlık, Yüzme, Fitness, İngilizce(Speaking), İngilizce, Korece, Gitar, Elektrogitar, Bağlama, Keman, Piyano, Şan, Bateri, Balaban, Konservatuvar Hazırlık, Yan Flüt Gibi Kulüp Faaliyetleri Yanı Sıra Üniversiteye Hazırlık Kursları İle de Gençlerimizi Geleceğe Hazırlıyoruz.

Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi, Yayla Mahallesi’nde Bulunan Merkez Binasında Yaz Döneminde 600’ e Yakın Gence Hizmet Vermektedir. Tuzla Sahilinde Bulunan ve Türkiye’nin İlk ve Tek Olma Özelliği Taşıyan Tuzla Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Gençlik Gemisi’nden de 1000’in Üzerinde Genç Farklı Branşlarda Eğitimler Almaktadır.

Gençlik Merkezi’mizde Yaz Döneminde Kulüp Çalışmalarının Yanı Sıra Gençlerin İlgi ve Alakaları Doğrultusunda Sosyal Etkinlikler, Gösteriler, Tiyatrolar, Piknikler, Yarışmalar, Turnuvalar ve Geziler de Düzenlenmektedir. Hayatın Her Alanında Aktif Olmaya Çalışan Gençlerimizle Oluşturduğumuz Sosyal Sorumluluk Grupları İle Beraber Tuzla’da ve Türkiye’nin Çeşitli Yerlerin de Bulunan İhtiyaç Sahiplerine, Yaşlılara, Engellilere, Çocuklara, Sokak Hayvanlarına vb. Ulaşıp Sorularına ve Sorunlarına Yardımcı Olmaktayız.

TUZLA BELEDİYESİ BİLGİ EVLERİ

Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri Yaz Okulu, 8 -14 Yaş Aralığındaki Binlerce Öğrenciye Kapılarını Açarak Gençlerin Yaz Döneminde Eğlenirken Öğrenmelerini de Amaçlıyor. Bilgi Evleri; İçmeler, Aydınlı, Orhanlı, Mimar Sinan ve Yayla Mahallesi Olmak Üzere Beş Bölgede Toplam 4130 Öğrenciye Eğitim İmkânı Vermektedir.

Tamamen Ücretsiz Olan Bilgi Evleri’nde Yaz Dönemi Boyunca Sanat Kursları, Etütler, Atölye Çalışmaları, Spor Turnuvaları ve Değerler Eğitimi Başlığı Altında Kurslar Verilmektedir. Sanat Branşlarında; Gitar, Bağlama, Keman, Piyano, Ney, Resim, Ebru, Tiyatro vb. Kurslar Yer Alırken; Spor Faaliyetleri Olarak da Yüzme, Voleybol, Futbol, Masa Tenisi Yer Almaktadır.

TUZLA BELEDİYESİ BİLGİ EVLERİ KAMP PROGRAM İÇERİĞİ

Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri Her Yıl Yaz Okulu Döneminde Kamp Etkinliği Düzenlemektedir.  Tuzla Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Gençlik Kampı’nda Öğrencilerimiz Ayrı Ayrı Kız ve Erkek Öğrenci Grupları 3 Gece 4 Gün Konaklamalı Kamp Yapmaktadır. Kamp Programında Öğrencilere Macera Parkuru, İzcilik, Paintball, Futbol, Voleybol, Okçuluk, Spor Aktiviteleri ve Daha Birçok Alanda Doğa İle İç İçe Keyifli Vakit Geçirmelerine İmkan Verilmektedir. Kamp Programının Son Gecesinde Öğrenciler Oba Arkadaşları İle Birlikte Çeşitli Gösteriler Hazırlamakta ve Yakılan Kamp Ateşinden Sonra Gösteriler Sergilenmektedir.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

TUZLA BELEDİYESİ GÖNÜL ELLERİ ÇARŞISI’NDAN ŞEHİT AİLELERİMİZE BAYRAM ZİYARETİ

HIZLI YORUM YAP