DOLAR

$%

EURO

%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

BİST100

%

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

a

TUZLA BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ KURSİYERLERİ, YKS’NİN ARDINDAN MORAL DEPOLADI

Tuzla Belediyesi Eğitim Birimleri Tarafından Düzenlenen Pikniklerin Son Gününde Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi’nin Kursiyerleri ve Öğretmenleri Bir Araya Gelerek Güzel Bir Gün Geçirdi.

Yks’nin Ardından Kursiyerlerin Kaynaşması, Sosyalleşmesi Amacıyla Düzenlenen Pikniğe Binlerce Kursiyer Katıldı. Kursiyerler, Sınav Süreci ve Tercih Döneminin Ardından Akfırat Şehit Ömer Halisdemir Mesire Alanı’nda Bir Araya Gelerek Gönüllerince Eğlendi.

GENÇLERİN BAŞARISI İÇİN HER DESTEĞİ SAĞLIYORUZ

Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcısı Dr. Turgut Özcan, Piknikte Yaptığı Konuşmada Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın Selamını İletti. Özcan, “Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı, Çocukların ve Gençlerin Eğitimli, Donanımlı, Ülkesine ve Milletine Faydalı Bireyler Olarak Yetişmesi İçin Tüm İmkanları Sağlıyor.  Çocuklarımız ve Gençlerimize Eğitim, Kültür, Sanat ve Spor Başta Olmak Üzere Her Konuda Destek Olmaya Çalışıyoruz. Sizler de Bunun Hakkını Veriyorsunuz. 1 Yıl Boyunca Ders Çalıştınız, Sınavlara Hazırlandınız, Sınavlara Girdiniz ve Yoruldunuz, Bu Piknik Hakkınızdı. Belediye Olarak Sizleri Her Zaman Destekleyeceğiz. Gençlik Merkezimiz, Gençlik Gemimiz ve Gençlik Kampımız Başta Olmak Üzere Belediyemizin Tüm Olanaklarıyla Yetenekleriniz, İstekleriniz ve Hedeflediğiniz Alanda Başarılı Olmanız İçin Elimizden Gelen Her Türlü Desteği Vermeye Devam Edeceğiz. Sizler Bizim Geleceğimizsiniz. Hepinize İyi Eğlenceler Diliyorum” Dedi.

Müziğin Ritmine Kapılarak Halay Çeken Gençler, Color Up Etkinliğiyle Pikniği Renkli Görüntülerle Tamamladı. Pikniğe Katılan Gençler, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya Teşekkür Etti.

 

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

TUZLA BELEDİYESİ BİLGİ EVLERİ KURSİYERLERİ, YAZ OKULU’NDA KAMP ATEŞİ YAKTI

HIZLI YORUM YAP