DOLAR

$%

EURO

%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

BİST100

%

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

a

TUZLA BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ, YETENEKLERİYLE SAHNE ALIYOR

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın “Eğitim Kenti Tuzla” Vizyonu İle Hizmete Kazandırdığı Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi, 15-25 Yaş Arasındaki Gençlere Yetenekleri ve İlgileri Doğrultusunda Kendilerini Geliştirme ve Sosyalleşme İmkânı Sunuyor. Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi, Türkiye’nin İlk Gemi Gençlik Merkezi Tuzla Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Gençlik Gemisi ve Yayla Mahallesi Merkez Binasında 3.000 Kursiyere Ücretsiz Hizmetini Sürdürüyor. Tuzla’daki Tüm Lise ve Üniversitelerde Kursiyerleri Bulunan Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi; Resim, Tiyatro, Şiir, Edebiyat, Müzik (Gitar, Bağlama, Elektro-Bas, Keman, Şan, Koro, Çello, Batari, Ney, Orkestra, Piyano, Balaban, Yan Flüt), Fotoğrafçılık, Sinema-Medya, Doğa ve Su Sporları, Fitness Ve Sosyal Sorumluluk Gibi Kategorilerdeki Kulüpleriyle Hizmet Veriyor.

Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi Kursiyerleri Almış Oldukları Eğitimler Doğrultusunda Turnuvalarda, Yarışmalarda ve Etkinliklerde Tuzla’yı Temsil Ediyor.

TUZLA’NIN YETENEKLİ GENÇLERİ

Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi Tarafından Tuzla Belediyesi Nikâh Sarayı ve Kültür Merkezi’nde Düzenlenen Yarıyıl Gençlik Konseri’ne Gençler Yoğun İlgi Gösterdi. Konser, Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi Kursiyeri Kerem İlbaylı ve Arkadaşlarının Sahne Performansı İle Başladı. Gençler, Performansları İle İzleyicilerden Tam Puan Aldı.

Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi Enstrüman Eğitmeni Mesut Çakır, Birbirinden Güzel Şarkıları Tuzlalı Gençler İçin Seslendirdi. Karadeniz Müziğine Farklı Bir Yorum Getiren ve 12 Şarkıdan Oluşan “Yar-A” İsimli Albümü İle Dikkatleri Üzerine Çeken Çakır ve Ekip Arkadaşları, Tuzlalılara Unutulmaz Bir Akşam Yaşattı. Karadeniz Müziğinin Ezgisine Kapılan Gençler, Horon Teperek Yarıyılın Son Haftasına Keyifli Bir Giriş Yaptı.

Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi’nde Eğitmenlik Yapmaktan Duyduğu Mutluluğu İfade Eden Mesut Çakır, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya Eğitime Verdiği Desteklerden Dolayı Teşekkür Etti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

TUZLA’DA SPORUN HER DALI YAYGINLAŞIYOR

HIZLI YORUM YAP