DOLAR

$%

EURO

%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

BİST100

%

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

a

TUZLA BELEDİYESİ GÖNÜL ELLERİ ÇARŞISI’NA KAYITLI ÇOCUKLAR FARKLI ETKİNLİKLERLE SOSYALLEŞİYOR

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Aileyi Güçlendirme, Çocuk-Gençlik ve Yetimler Komisyonları’na Kayıtlı Çocuklara Yönelik Etkinliklerini Sürdürüyor. Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Aileyi Güçlendirme Komisyonu’nun 2 Ayrı Etüt Sınıfında Gönüllü Eğitmenler ve Öğretmenlerden Ücretsiz Ders Alan Çocuklarımız ve Yetimler Komisyonuna Kayıtlı ‘Bizim Çocuklarımız’ Kadın Kent Gönüllüleri İle Birlikte Tuzla Belediyesi Şelale Eğitim Parkı’nda Eğitim ve Bilim Merkezlerini Gezdi. Tuzla Belediyesi Bilim Kutup Evi, Tuzla Belediyesi Bilim Merkezi, Tuzla Belediyesi Planetaryum ve Gözlem Evi’ni Gezen Çocuklar, Türkiye’nin En Fonksiyonel Parkındaki Birimleri Yakından Görüp İnceleme Fırsatı Buldu.
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Çocuk ve Gençlik Komisyonu’na Kayıtlı Çocuklar ve Gençler de İstanbul Oyuncak Müzesi’ni Gezdi. Komisyona Kayıtlı Çocuklar, İstanbul Oyuncak Müzesi’ni Dikkatli Gözlerle İnceleyerek Gezdi.
 
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na Kayıtlı Çocuklar, Geziler İçin Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya Teşekkür Etti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

TUZLA BELEDİYESİ TÜRK HALK MÜZİĞİ TOPLULUĞU, KARADENİZ TÜRKÜLERİYLE SESLENDİ

HIZLI YORUM YAP