DOLAR

$%

EURO

%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

BİST100

%

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

a

TUZLA BELEDİYESİ, KARLA MÜCADELEYE HAZIR

Tuzla Belediyesi, Her Yıl Olduğu Gibi Bu Yıl da Vatandaşların Mevsim Şartlarından Olumsuz Etkilenmemesi İçin Tedbirlerini Aldı. Tuzla Belediyesi’nin Karla Mücadele Çalışmalarında 55 Personel, Çift Vardiya 24 Saat Nöbet Esasıyla Hizmet Verecek. Tuzla Belediyesi’nin Karla Mücadele Çalışmalarında 2 Greyder, 5 Kar Küreme Aracı, 4 Beko Leoader ve 6 Kamyon Kullanılarak Kar Yağışında Başta Ana Caddeler Olmak Üzere Yolların Açık Tutulması Sağlanacak. Tuzla Belediyesi Hava Sıcaklığının En Düşük Seviyede Seyrettiği Akşam ve Sabah Saatlerinde de Olası Buzlanma ve Don Olaylarına Karşı 1.000 Ton Tuz Stoğu Hazırladı. Karla Mücadele Ekipleri, Buzlanma ve Don Olaylarında Yolları Tuzlayarak Kötü Hava Şartlarında Yolların Açık Kalmasını ve Trafik Akışını Sağlayacak.

Tuzla Belediyesi, Kamu Kurumları İle Okullarda Kar Yağışı ve Mevsim Olaylarından Etkilenilmemesi İçin Bu Alanların Yol Ve Girişlerinde Tuzlama ve Kar Küreme Yapacak.

TUZLA BELEDİYESİ İLETİŞİM MERKEZİ 24 SAAT HİZMETİNİZDE

Tuzla Belediyesi’nin 444 0 906 Numaralı İletişim Merkezi, 24 Saat Hizmetini Sürdürüyor. Tuzla Belediyesi İletişim Merkezi, Vatandaşların İstek ve Taleplerinde Mesaideki Ekiplerin Sevk ve Koordinasyonunu Sağlayacak.

SOKAK HAYVANLARI UNUTULMADI

Tuzla Belediyesi, Sokak Hayvanlarını da Unutmadı. Tuzla Belediyesi Kedi Kulübeleri ve Sokak Hayvanlarının Kümelendiği Alanlarda Sokak Hayvanlarını Besleme ve Gönüllü Hayvan Severlere Kedi ve Köpek Maması Desteği Hizmetlerine Devam Edecek. Tuzla Belediyesi, Mevsim Şartları Nedeniyle Görevli Ekip ve Araç Sayısını da Arttırarak Tuzla’nın Her Bölgesine En Kısa Sürede Ulaşmayı Sağlayacak.

BAŞKAN YAZICI: KARLA MÜCADELE SEFERBERLİĞİNE HAZIRIZ

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Meteorolojinin Uyarıları Doğrultusunda Hazırlıklarını Tamamladıklarını Söyledi. Altyapının Yanı Sıra Yeni İmar Yolları Açımı, İşgalli Yolların Kamuya Kazandırılması ve Yol Genişletme Çalışmalarının İlçedeki Ulaşıma Ciddi Katkıları Olduğunu ve Bunun Kar Yağışında Daha Çok Önem Kazanacağını Vurgulayan Başkan Yazıcı, “Karla Mücadele Çalışmalarımız İçin Ekiplerimiz Hazırız. Tuzla’da Bir Sorun Yaşanmaması İçin Tüm Tedbirleri Aldık” Dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

TUZLALILAR, ANADOLU VATAN SEVGİSİNİ ŞİİRLERLE İFADE ETTİ

HIZLI YORUM YAP