DOLAR

$%

EURO

%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

BİST100

%

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

a

TUZLA EĞİTİMİNDE 2023 HEDEFİ

Programın Açılış Konuşmasını Yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu “Biz Yerel Anlamda 2023 Vizyonunun Aldığı Hedeflerin Gerçekleşmesi Boyutunda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz Bünyesinde Yapacağımız Çalışmaları Belirlemek ve Uygulanabilir Kılmak İçin Bugün Toplandık. 2023’e Doğru Giderken Türkiye’de Eğitim Yapılanması Her Zaman Değişiyor ve Şu Anlayış Ortaya Çıkıyor. Bir Şey Yapılacaksa Hep Birlikte Yapılmalı. Sayın Kaymakamımızın Liderliği Altında Belediyemizin Desteği İle Bugün Buradayız. Alanında 90 Uzman Eğitimci Arkadaşımızla İlçe Ölçeğinde Uygun Çözüm Önerileri ve Faaliyetler, Çalıştayımızda Belirlenecektir. Daha Güzel İşler Yapma Konusunda Bize İlham Verecek,  Ufuk Çizecek Görüşler ve Öneriler Buradan Çıkacağına İnanıyorum” Dedi.

Tuzla Belediye Başkan Vekili Turgut Özcan “Herhangi Bir Projenin Başarılı Olması İçin Onu Multifonksiyonel Çoklu Argümanların da Göz Önünde Bulundurmanız Gerekiyor. Burada Belediyeye Düşen Görevler Vardır. Biz Üzerimize Düşen Görevlere Her Zaman Hazırız. Devletin Hükümetin ve İlgili Bakanlıkların Eşgüdümlü Olarak Aynı Heyecanla ve Aynı Motivasyonla, Aynı Yenilik Anlayışını Ortaya Koyduğunu Görüyoruz. Bu Çalıştayın Daha Başarılı Bir Eğitim Sistemine Doğru Gitmesinde Başarılı Olacağını İnanıyorum, Saygılar Sunuyorum”Dedi.

Tuzla Kaymakamı Ali Akça “Kıymetli Arkadaşlarım Değerli Çalışanlar Tuzla’da 2023 Eğitim Vizyonu İle Alakalı Milli Eğitime Yönelik Olarak Düşüncelerinizi Ortaya Koyacaksınız. Düşünceleriniz Sonunda Bir Netice Ortaya Çıkacak ve Çalışmalarınızın Şimdiden Hayırlı Olmasını Temenni Ediyorum.2023 Eğitim Vizyonunun Simge Olarak Kullanılmasını Öncelikle Önemsiyorum. 2023 Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 100’üncü Yıl Dönümüdür. Cumhuriyetin Kurulması Aynı Zamanda Bizim Modern Dünya İle Alakalı Attığımız Bir Adımdır ve Cumhuriyet Eğitim Mucizesinin de Adıdır. Bugün Yapacağınız Çalışmalarda Eğitime Güzel Katkılar Sunacağınıza İnanıyorum.” Dedi.

Tuzla Eğitim Çalıştay’ında 2023 Eğitim Vizyonu Hedeflerinin Gerçekleşmesi İçin Uygun Strateji, Çözüm Önerileri Ve Faaliyetler Belirlendi. Masa Çalışma Raporları Grup Sözcüleri Tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürüne ve Tüm Katılımcılara Sunuldu. Sunuların Ardından Genel Değerlendirmeyi Yapan Alireisoğlu, Emeği Geçen Şube Müdürü, Eğitim Yöneticisi ve Öğretmenlere Teşekkür Etti.

Elde Edilen Çalıştay Çıktıları İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Değerlendirme Raporu Şeklinde Sunulacak ve 2023 Eğitim Vizyonu İle Birlikte Milli Eğitim Sistemine Yön Verecektir. Ayrıca Bu Çıktılar İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2019-2023 Stratejik Planına da Yansıtılacaktır.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

TUZLA MEVLANA İLKOKULUNDAN ÖRNEK “YERLİ MALI HAFTASI KUTLAMASI

HIZLI YORUM YAP