DOLAR

$%

EURO

%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

BİST100

%

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

a

TUZLA ERZİNCANLILAR ‘BİNALİ YILDIRIM’LA PİKNİKTE BULUŞTU

Tuzla Erzincanlılar Derneğinin Ev Sahipliğinde Akfırat 1’nolu Mesire Alanında Düzenlenen Piknik Programına Son Başbakan, Eski Meclis Başkanı Binali Yıldırım Sürpriz Yaparak Katıldı.

Akfırat Piknik Alanında Tuzla Erzincanlılar Derneğinin Düzenlendiği Piknik Şöleninde Binali Yıldırım Sürprizi Yaşandı. Seçimlerden Dolayı Tuzla Erzincanlılar Derneğinin Programlarına Katılamayan Yıldırım Sözünde Durarak Tuzla’da Yaşayan Erzincanlılarla Piknikte Buluştu.

Tuzla ve Pendik Belediyesi Meclis Üyesi, Erzincanlı Dernek Başkanları Sivil Toplum Kuruluşların Temsilcileri Katıldığı Piknik Şöleninden Minikleri Seven Yıldırım Çocuklara Hediye Verirken Burada Yaptığı Selamlama Konuşmasında Ülkemize ve Milletimize Hizmet Yolunda Aşkımızdan, Arzumuzdan Hiçbir Şey Kaybetmedik. Bu Can Bu Bedende Oldukça Vatandaşlarımızın Hizmetinde Olmaya, Dertlerini Dert Edinmeye Devam Edeceğiz İfadelerini Kullandı.

Tuzla Erzincanlılar Dernek Başkanı Göksel Naçar Gazetemize Yaptığı Açıklamada Medar-i İftarımız Can Başkanımız Binali Yıldırım Beyin Pikniğimize Katılmasıyla Gurur Duyduk. Tuzla’da Bulunan ve İstanbul’daki Erzincanlı Sivil Toplum Kuruluşların Temsilcilerin Katıldığı Pikniğimiz Şölen Havasında İdrak Ettik. Piknikte Çocuklar Oyun Alanlarında Eğlendi, Gençler de Halat Çekme ve Voleybol Oynayarak Keyifli Saatler Yaşadı. Katılan Tüm Başkanlarımıza da Teşekkür Ederiz. İyi ki Varsınız Başkanım Şeklinde Konuştu.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

TUZLALILAR 15 TEMMUZ ANMA TÖRENİ İÇİN ATATÜRK HAVALİMANI’NA AKIN ETTİ

HIZLI YORUM YAP