DOLAR

$%

EURO

%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

BİST100

%

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

a

TUZLALI MÜTEAHHİTLER, TUZLA BELEDİYESİ İSTİŞARE TOPLANTISINDA BULUŞTU

Tuzla Belediyesi ve Tuzla Müteahhit ve İş Adamları Derneği (TUMİDER) Yönetim Kurulu Başkanı Engin Kılıç’ın Daveti Üzerine Tuzla’da Faaliyet Gösteren Müteahhitlerle İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi.

Ayyıldız Sosyal Tesislerinde Gerçekleşen Toplantıya Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı’nın İldeki Toplantısından Dolayı Katılamadı. Teknik Başkan Yardımcısı Serhan Kural ve Ekibi İle Çok Sayıda Müteahhit Katıldı.

Toplantıda İlçenin Gelişimi Hakkında ve 2019 Yılıyla Birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca Değişen Yönetmenlik İle Kanunlar Hakkında Bilgi Veren Teknik Başkan Yardımcısı Serhan Kural Sunuma Başlamadan Önce Tuzla Belediye Başkanı ve AK Parti Tuzla Belediye Başkan Adayı Dr.Şadi Yazıcı’nın Selamını İleterek Başladı.

Tuzla Belediyesi Olarak Her Türlü Konuda Yanınızda Olduğumuzu Bilmenizi İsterim. Yapılacak ve Yapılması Gerekenlerle İlgili Gerek İş Adamları, Gerekse Belediyemiz Açısından Bunları Konuşmak, Değerlendirmek, Birbirimize Fikir Vermek, Öneride Bulunmak, Bu Konudaki İlkelerimizi Belirlemek Üzere Siz Değerli Müteahhitler İle Toplanmış Bulunuyoruz.  İlçeye Estetik Bir Görüntü Vermedeki En Büyük Rolü Müteahhitlerin Oynadığını Söyleyen Başkan Yardımcısı Kural Eksiklerimiz Olabilir Varsa Bu Konuda Bizleri Uyarın Eksiksiz Biten Hiçbir Dosyanın da Bekletilmediğini de İfade Etti.

Yapılan Sunumdan Sonra Müteahhitlerin Sorularını da Cevaplayan Teknik Başkan Yardımcısı Serhan Kural Katılımlarından Dolayı Herkese Teşekkür Etti.

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

AK PARTİ TUZLA’DA ÖZEL ÇOCUKLARIN KARNE SEVİNÇLERİNE ORTAK OLDU

HIZLI YORUM YAP