DOLAR

32,7488$% 1.46

EURO

35,0922% 0.45

GRAM ALTIN

2.456,09%2,73

ÇEYREK ALTIN

3.939,00%1,72

BİST100

10.471,32%0,76

BİTCOİN

2137358฿%-0.96384

ETHEREUM

110768Ξ%-1.10954

a

TUZLA’NIN YILDIZLARINA ALTIN YAĞMURU DEVAM EDİYOR

Tuzla Kaymakamlığı, Tuzla Belediyesi ve Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Organize Edilen “Tuzla’nın Yıldızlarına Altın Yağmuru-4” Ödül Töreni, Tuzla Belediyesi Nikah Sarayı ve Kültür Merkezi’nde Gerçekleştirildi. Törene Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Sebahattin Demirci, AK Parti Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, Tuzla Müftüsü Aşır Durgun, Tuzla Halk Eğitim Merkezi Müdürü Metin Çangır, Tuzla Belediyesi Birim Müdürleri, Çevre İlçelerin Milli Eğitim Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve Aileleri Katıldı. Tuzla’nın Yıldızlarına Altın Yağmuru-4 Ödül Töreninde Farklı Eğitim Kademelerindeki 122 Öğrenci, Başarı ve Derecelerine Göre Tam, Yarım ve Çeyrek Olmak Üzere Toplam 122 Adet Altın İle Ödüllendirildi. Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Yürütülen “Misafirim Öğretmenim” Projesi Kapsamında En Çok Veli Ziyareti Gerçekleştiren Okul Müdürlerine de Çeşitli Hediyeler Verildi.

BAŞKAN YAZICI’NIN EĞİTİME DESTEĞİNİ HER ZAMAN HİSSEDİYORUZ

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın Eğitime Çok Önem Verdiğini Belirten Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, “Başta Sayın Kaymakamımıza Gösterdiği Bilgelik İçin ve Bize Uyguladığı Teşvik İçin Huzurlarınızda Teşekkür Ediyorum. ve Yine Aynı Şekilde Bu Tablonun Ortaya Çıkmasını 4 Yıldır Destekleyen, Kaynak ve İmkân Sağlayan, Kuvvetlendiren Kıymetli Belediye Başkanımız Sayın Dr. Şadi Yazıcı’ya Huzurlarınızda Teşekkür Ediyorum” Dedi.

GENÇLER ÜLKEMİZİN GELECEĞİDİR

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Eğitim Kenti Tuzla” Vizyonuyla Çalıştıklarını Belirterek, “Marifet, İltifata Tabidir. Eğer Bir Başarı Varsa Bunun Mutlaka Ödüllendirilmesi Gerektiğine İnanıyorum. Bunun Gerçekleşmesi İse Hem İlginin Hem Alakanın Hem de Geleceğe Yönelik de Başarı Hikâyelerinin Artması ve Başarı Grafiğinin Artmasını Sağlayacaktır. Tuzla’da Yaşayan Gençlerimizin Başarı Hikâyeleri Ne Kadar Artarsa, Ne Kadar Başarılı Olursa, Ne Kadar Dar Donanımlı Yetiştirilirse Biz Tuzla’nın Geleceğinin de O Kadar Güzel Olacağına İnanıyoruz. Bu Hayalle Başarıyı Ödüllendirmeye, Gençlerimizi Teşvik Etmeye, Başarının Maddi ve Manevi Olarak Karşılığını Vermeye Çalışıyoruz. Tuzla’mızın ve Ülkemizin Geleceği İçin Emek Sarf Eden Herkese Hem Ülkem ve Hem de Halkım Adına Teşekkür Ediyorum” Dedi.

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

“ASIM’IN NESLİ” ÜSTADIN ŞİİRİNİ EN ŞİİRLERİNİ EN GÜZEL ŞEKİLDE OKUMAK İÇİN YARIŞTI

HIZLI YORUM YAP