DOLAR

16,4337$% -0.24

EURO

17,6044% -0.58

GRAM ALTIN

976,75%-1,19

BİST100

%

BİTCOİN

487532฿%-0.1143

ETHEREUM

29371Ξ%1.00307

İmsak Vakti a 02:00
İstanbul PARÇALI AZ BULUTLU 22°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a
  • Selam Tuzla
  • TUZLASPOR
  • TUZLASPOR, TÜRKİYE KUPASI’NDA KARACABEY BELEDİYESPOR İLE KARŞILAŞACAK

TUZLASPOR, TÜRKİYE KUPASI’NDA KARACABEY BELEDİYESPOR İLE KARŞILAŞACAK

Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur Eşleşmeleri Maç Programları Belli Oldu. Turnuvaya 3.Turda Dahil Olan  Nazili Belediyespor’u 2-1 Yenen Tuzlaspor ‘un Rakibi Karacabey Belediyespor Oldu.

Karşılaşma Tek Maç Eleme Usulü Şeklinde Yapılacak ve Karacabey M.Fehmi Gerçeker Stadında Oynanacak. 30 Ekim Günü Saat 14:00’da Başlayacak.

Ziraat Türkiye Kupası 4.Tur da Diğer Eşleşmeler ve Karşılaşma Tarihleri İle Maç Saatleri Şöyle;

29 EKİM SALI

13.00 HEKİMOĞLU TRABZON – E.G. MENEMENSPOR

13.00 1074 ÇANKIRISPOR – ÇAYKUR RİZESPOR

13.00 ALTINORDU – AMED SPORTİF FAALİYETLER

13.45 NİĞDE ALTINORDU – ANTALYASPOR

14.30 EYÜPSPOR – İ.H. KONYASPOR

16.30 ALTAY – GÖRELESPOR

18.30 ADANASPOR – DİYARBEKİRSPOR

20.30 ALANYASPOR – İNEGÖLSPOR

30 EKİM ÇARŞAMBA

13.00 VANSPOR – SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ

13.00 GÜMÜŞHANESPOR – SAMSUNSPOR

13.00 KASTAMONUSPOR 1966 – 24 ERZİNCANSPOR

13.30 KEÇİÖRENGÜCÜ – SİİRT İL ÖZEL İDARE SPOR KULÜBÜ

13.30 PAYASSPOR – MANİSA FUTBOL KULÜBÜ

13.45 KEMERSPOR 2003 – KASIMPAŞA

14.00 FATİH KARAGÜMRÜK – BANDIRMASPOR

14.00 İSTANBULSPOR- BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR

14.00 KARACABEY BELEDİYESPOR – TUZLASPOR A.Ş

14.30 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR – BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR

16.30 GENÇLERBİRLİĞİ – ESENLER EROKSPOR

18.30 GÖZTEPE – SİVAS BELEDİYESPOR

20.30 TARSUS İDMAN YURDU – FENERBAHÇE

31 EKİM PERŞEMBE

13.00 BAYBURT İL ÖZEL İDARE – BURSASPOR

13.45 BAŞKEN AKADEMİ FUTBOL KULÜBÜ – DEMİR GRUP SİVASSPOR

14.30 KIRKLARELİSPOR – MKE ANKARAGÜCÜ

16.30 KAYSERİSPOR – BAYRAMPAŞA

18.30 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ – TURGUTLUSPOR

20.30 DENİZLİSPOR – İÇEL İDMANYURDU

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

FRANSA’DA EURO 2020 KAPISINI ARALADIK! SELAMI ÇAKTIK

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.