DOLAR

$%

EURO

%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

BİST100

%

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

a

YAYLA MAHALLESİNDE BAŞKAN YAZICI’YA SEVGİ GÖSTERİSİ

Şadi Başkan, Yayla Seninle Gurur Duyuyor Sloganlarıyla Geldiği Yayla Mahallesi Sakinlerine “Söz Sizde” Buluşmasına Yoğun Sevgi Gösterisi Salonda da Devam Etti. Açılış Konuşmasını Yapan AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak’ın Konuşmasını Tamamlamasının Ardından Gençler Suat Başkana da Tezahürat Yaparak Sevgi Gösterisinde Bulundu.

Yoğun Katılımla Gerçekleşen Yayla Mahallesi “SÖZ SİZDE” Buluşmasına; AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, Tuzla Belediye Başkanı ve AK Parti Tuzla Belediye Başkan Adayı Dr.Şadi Yazıcı, Belediye Başkan Yardımcıları Serhan Kural, Derya Bacacı, Mehmet Çelikel, Turgut Özcan Özel Kalem Müdürü Hüseyin Kömekçi, İlçe Yöneticileri, Meclis Üyeleri, Meclis Üyesi Aday Adayları, Mahalle Muhtar Adayları Sivil Toplum Kuruluşların Temsilcileri İle Çok Sayıda Mahalle Sakinleri Katıldı.

Mahalle Buluşmalarında Vatandaşlar, Başkan Yazıcı’ya Sorularını Yöneltirken Büyük ve Yoğun Katılımlı Buluşmada Vatandaştan Gelen İstek, Öneri ve Şikayetleri Not Eden Yazıcı, Tüm Soruları da Cevapladı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

EVLİYA ÇELEBİ MAHALLESİ SUAT BAŞKAN VE BAŞKAN YAZICI’YA GÖNÜL DOLUSU DESTEK

HIZLI YORUM YAP