DOLAR

16,4337$% -0.24

EURO

17,6044% -0.58

GRAM ALTIN

976,75%-1,19

BİST100

%

BİTCOİN

487532฿%-0.1143

ETHEREUM

29371Ξ%1.00307

İmsak Vakti a 02:00
İstanbul PARÇALI AZ BULUTLU 22°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI MAÇ PROGRAMI AÇIKLANDI

Tuzlaspor, Ankara’da Sahne Alacağı Gençlerbirliği Maçı 4. Tur Karşılaşması, Tek Maç Üzerinden Oynanacak Ve Kazanan Takımlar Bir Üst Tura Adını Yazdıracak.

4.TUR PROGRAMI ŞÖYLE:

24 EKİM SALI:
13.00: SARIYER-ADANA DEMİRSPOR
14.30: ETİMESGUT BELEDİYE-ANTALYA
16.00: ALTINORDU-KARS 36 SPOR
17.00: KASIMPAŞA-NİĞDE BELEDİYE
18.30: AYTEMİZ ALANYA-EDİRNESPOR
19.00: FETHİYESPOR-ADANASPOR
19.00: K.MARAŞ-ÇAYKUR RİZESPOR
20.30: TM. AKHİSAR-24 ERZİNCAN

25 EKİM ÇARŞAMBA:
13.00: OFSPOR-EVKUR YENİ MALATYA
13.00: ORHANGAZİ BELEDİYE-ŞANLIURFA
13.00: EYÜPSPOR-GÜMÜŞHANESPOR
13.00: İSTANBULSPOR-AFJET AFYONSPOR
13.00: BATMAN PETROLSPOR-DENİZLİ
14.30: ÇORUM BELEDİYE-TRABZON
16.30: ELAZIĞSPOR-SİVAS BELEDİYE
17.00: GENÇLERBİRLİĞİ-TUZLASPOR
18.30: D.GRUP SİVAS-KIZILCABÖLÜK
19.00: BUCASPOR-AMED SPORTİF
19.00: G.GAZİANTEP-ANKARA DEMİR
19.00: BŞB ERZURUMSPOR-TİRE 1922
20.30: OSMANLISPOR-O.KARAGÜMRÜK

26 EKİM PERŞEMBE:
13.00: YENİ ALTINDAĞ-BURSASPOR
14.30: YEŞİL BURSA-KAYSERİSPOR
16.30: KONYA ANADOLU SELÇUK-BOLU
17.00: AKIN ÇORAP GİRESUN-MENEMEN
18.30: G.MANİSASPOR-HATAYSPOR
20.30: KARABÜKSPOR-KEÇİÖRENGÜCÜ

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

DEMEK Kİ FUTBOL BEDENLE DEĞİL, YÜREKLE OYNANIYOR ŞAMPİYON TÜRKİYE!

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.