DOLAR

$%

EURO

%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

BİST100

%

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

a

BAŞKAN YAZICI VE EŞİ, ‘TUZLA’NIN ENGELSİZ YILDIZLARI’ İLE BULUŞTU

Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesisleri’nde Düzenlenen Yemeğe, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı 8. Geleneksel Engellerimiz Engel Değil Gösterisine Katılan 104 Özel Çocuk ve Ailesi İle Kadın Kent Gönüllüleri Katıldı. Yazıcı Çifti, Çocuklar ve Aileleri İle Aynı Masaları Paylaştı.
 
7 YIL ÖNCE KONUŞAMAYAN ANIL İPEK, ARTIK KONSERLERDE SAHNE ALIYOR
Gala Yemeğinin Sürprizi Anıl İpek ve Rabia Aytek’ten Geldi. Feyziye Mektepleri Vakfı Işık Üniversitesi Otizm Orkestrası’nda Yer Alan Anıl İpek ve Rabia Aytek, Mini Konseriyle Konuklardan Büyük Beğeni Topladı. 7 Yıl Önce Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı İle Tanışan Anıl İpek’in Annesi Gülser İpek, “Anıl, 7 Yıl Önce Konuşamıyordu. Gönül Elleri Çarşısı’ndaki Kurslara Katıldı. Burası Sayesinde Şu Anda Geldiğimiz Durum Gurur Verici. Anıl’ın Büyük Başarısını Başta Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve Gönül Elleri Çarşısı’na Borçluyuz. Bu Ailenin Bir Parçası Olduğumuz İçin Çok Teşekkür Ederiz” Dedi.
 
BAŞKAN YAZICI VE EŞİ, ‘ÖZEL ÇOCUKLARIMIZ’A TEŞEKKÜR BELGESİ VERDİ
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve Eşi Dr. Fatma Yazıcı İle Kadın Kent Gönüllüleri, 8. Geleneksel Engellerimiz Engel Değil Gösterisine Katılan ‘Özel Çocuklarımız’a Teşekkür Belgesi ve Hediye Çeki Verdi. Özel Çocuklarımız da Yazıcı Çiftine Resim Dersinde Yaptıkları Eserleri Hediye Etti. ‘Özel Çocuklarımız’, Yemekte Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’dan Birlikte Futbol Maçı Oynama Sözü de Aldı.
 
ÖZEL ÇOCUKLARIMIZ, GÜZEL İŞLERE İMZA ATIYOR
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve Eşi Dr. Fatma Yazıcı İle Kadın Kent Gönüllüleri, Özel Çocuklarımız İle Birlikte Pasta Keserek Başarılarını Kutladı. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Yemekte Yaptığı Konuşmada Özel Çocukların Başarılarıyla Gurur Duyduklarını Söyledi. Başkan Yazıcı, “Özel Çocuklarımız, 3 Aralık’taki Gösteri de Dahil Olmak Üzere Her Organizasyonda Çok Güzel İşlere İmza Atıyor. Özel Çocuklar Komisyonumuzun Tuzla’da Engellilere Hizmet Veren Kurumlarla Birlikte Bu Gösteriyi Düzenlemesi Programı Renklendirdi, Çocuklarımızın Performansını Herkes Beğendi. Sizinle Olan Birlikteliğimizi Daha da Arttırma Düşüncesindeyiz. Özel Çocuklarımızla Beraber Daha Güzel, Daha Engelsiz Bir Tuzla Oluşturmayı Hayal Ediyoruz. Bunun İçin Sizin Destek ve Dualarınıza İhtiyacımız Var. Sizin Bütün Programlarda Bizimle Beraber Olmanız Katılımlarınız Bizim Değil Aslında Sizin Bir Öz Veriniz. Özel Çocuklar Komisyonumuza Yapmış Olduğunuz Katkı ve Destekten Dolayı Sizlere Yürekten Teşekkür Ediyorum ve Sizinle Beraber Olmak Bizim İçin Bir Gururdur. Bundan Sonrada Buna Arttırarak Devam Edeceğiz. Bu İşi Birbirimizi Severek ve Sarılarak Başarabiliriz. Allah Bu Sevgi ve Muhabbetimizi Arttırsın, Bozmaya Çalışanlara da Fırsat Vermesin” Dedi.
Özel Çocuklarımız ve Aileleri, Kendilerine Gösterilen İlgi ve Alakadan Memnun Olduklarını Dile Getirerek Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve Eşi Dr. Fatma Yazıcı İle Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na Teşekkür Etti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

TUZLA BELEDİYESİ GÖNÜL ELLERİ ÇARŞISI’NA KAYITLI ÇOCUKLAR FARKLI ETKİNLİKLERLE SOSYALLEŞİYOR

HIZLI YORUM YAP