DOLAR

$%

EURO

%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

BİST100

%

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

a
  • Selam Tuzla
  • TUZLA BELEDİYESİ
  • TUZLA BELEDİYESİ ANNE ÇOCUK EĞİTİM MERKEZİ KURSİYERLERİ, HAYALİNDEKİ MESLEĞİN TEMSİLCİLERİNİ ZİYARET ETTİ

TUZLA BELEDİYESİ ANNE ÇOCUK EĞİTİM MERKEZİ KURSİYERLERİ, HAYALİNDEKİ MESLEĞİN TEMSİLCİLERİNİ ZİYARET ETTİ

Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi Yaz Okulu’nun Minik Kursiyerleri “Ben Büyüyünce” Projesi Kapsamında Hayalindeki Mesleği Öğrendi, Meslek Mensuplarının Çalışmalarını Yerinde Görüp İnceleme Fırsatı Buldu.

Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi Yaz Okulu Devam Ediyor. Yaz Okulunun Minik Kursiyerleri, “Ben Büyüyünce” Projesi Kapsamında Hayalindeki Mesleği Öğretmenleriyle Paylaştı, Öğretmenler de Öğrencileriyle Birlikte Meslekleri Hikaye, Drama, Şarkı ve Oyunlarla Sahneye Taşıdı. 3-6 Yaş Aralığındaki Minik Kursiyerler, Daha Sonra Hayalindeki Mesleğin Temsilcilerini Görev Yerinde Ziyaret Etti.

Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi’nin Minik Kursiyerleri Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın Eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla İlçe Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman ve Tuzla İtfaiye Grup Amirliği’ni Ziyaret Etti. Minik Kursiyerler, Meslek Temsilcilerinden Bilgi Alarak Merak Ettiklerini İlk Ağızdan Öğrendi. Minik Kursiyerler, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’yı Ziyaretlerinde Çevre Projelerini Paylaştı, Başkan Yazıcı Öğrencilerin Projesini Dikkatli Bir Şekilde İnceledi, Soruları ve Aldığı Cevaplarla Keyifli Bir Sohbet Gerçekleştirdi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

TUZLA BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ KURSİYERLERİ, YKS’NİN ARDINDAN MORAL DEPOLADI

HIZLI YORUM YAP